Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adjak neki esélyt találkozásra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak neki esélyt találkozásra? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
évig jártam egy sráccal, majd szakítottunk és már össze is jött egy másik csajjal.6 hónap múlva megkeresett engem hogy szakítottak, találkozzunk, bepróbálkozott majd újra eltűnt, letörölt mindenhonnan, mint megtudtam visszament a csajhoz. Most a napokban újra megkeresett engem és találkozni akar, a csajjal szétmentek. Szerintem nem érdemel új esélyt. Vélemények? Beszólásokat nem kérek.

2013. jún. 11. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem ne mert csak megint átver, de nem tom mi a nőnek mért mindig az kell aki átveri őket. De inkább nem folytatom mert csak megsértenék vkit.
2013. jún. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszer már szakítottatok biztos nem véletlen, aztán meg átvert, most meg újra átverne ameddig nem fogadja vissza a másik csaj. Csak pótléknak vagy jó neki. Nem hiszem hogy ezt szeretnéd. Keress inkább mást aki megbecsül téged.
2013. jún. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az életben nagyon ritka az olyan ember aki érdemel második esélyt. Ha szakítasz valakivel annak általában oka van. A második esély legtöbbször szánalmas próbálkozás, mert valamelyik vagy mind a két fél, nem mer tovább lépni, attól tart hogy nem lesz más, és így inkább visszamegy abba ami szar volt hogy hátha most jó lesz. Persze idő kérdése és újra szakítani fogtok, jó eséllyel ugyanaz miatt.

Ráadásul itt a körülmények fokozottan igazolják hogy nem érdemes vele foglalkoznod.

2013. jún. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó kérdés... hiszen, valami biztos köti hozzád, ha vissza- visszatér.. de, jó ez neked? Nem érezted megalázónak, hogy miután esélyt adtál neki ismét eltűnt? Mindenhonnan letörölt, nem keresett? Nem félsz, hogy most megint ezt tenné veled?

Szerintem itt a fő kérdés az az, hogy te mit érzel. Ha szereted ezt az embert, még akkor is nagyon meg kell gondolnod, hogy egyáltalán szóba állj-e vele újra, ér-e annyit az időleges boldogság vele, hogy aztán esetleg ismét összetörjön és utána még rosszabb legyen. Nem éreznéd magad megalázva, kihasználva?

Ha pedig nem szereted, csak az emlékek kötnek hozzá, akkor egyértelműen el kell szakadnod tőle végleg, mert hosszú távon az nem tehet jót, hogy az ő szeszélyei szerint élj te is..

2013. jún. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Utolsó : már csak emlékek kötnek hozzá, nem tudtam még elengedni és ő erre ráérzett, de valóban már pótléknak érzem magam,nem fogok vele találkozni.
2013. jún. 11. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!