Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem ad esélyt? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ad esélyt? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval 19 éves vagyok és nagyon szeretek egy 14 éves lányt, az igaz, hogy egy kicsit nagy a kor különbség, de ez nem számít. Mindig mondja nekem, hogy szerez, imád, de mégsem akar velem lenni. Már több úgymond fiú barátjával összejött pár hetekre. Nekem meg esélyt sem ad, pedig nagyon érett a korához képest. Nem a kor különbséggel van a gondja, állítólag, meg tetszem is neki. De akkor miért nem jön velem össze?
2013. jún. 8. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán nem akar olyan komoly kapcsolatot, mint te, csak ilyen pár heteseket.
2013. jún. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az igazsághoz, hozzátartozik, hogy a többiek a külseje miatt jönnek vele össze aztán ők dobják el, ami után az én vállamon sír. Még egyszer sem Ő szakított, hanem a pasijai. Nekem pedig úgy tetszik, ahogy van kívül-belül.
2013. jún. 8. 23:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a korkülönbség. Hiába mondja, hogy nem az, a szíve és az esze háborút vív, és ő az eszére hallgat. Nagyon sok rossz tapasztalat van, hogy kihasználta az idősebb fiú a kislányt, vagy ha nem feküdt le vele, később úgyis otthagyta.


Sok szeretettel, türelemmel szerintem elérheted, hogy esélyt adjon.


17/L

2013. jún. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14 éves!!! Mit vársz tőle? Ilyenkor a lányok 0,000001%-a akar olyan értelemben komoly kapcsolatot, mint te.
2013. jún. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
éretlen.
2013. jún. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!