Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők között is vannak olyanok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők között is vannak olyanok, akiknek nem kézenfekvő és természetes, hogy mindig van párja?

Figyelt kérdés
2013. jún. 10. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván vannak.
2013. jún. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
igen !!! pl én is így vagyok vele, szerintem akinek mindig van párja és nem bír nélküle meg lenni, az az a típus aki nem találja fel magát, mindig rászorul valakire, nincs barátiköre stb. Pedig a szabadságnak is meg van a maga előnye !
2013. jún. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
aha, én qrva jól megvagyok egyedül, engem meg ezért néznek betegnek
2013. jún. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Vannak. Szerintem egyik kapcsolatból a másikba szedelegni meggondolatlansag, később ezek a nők sírnak, hogy már megint milyen bunkó a barátom, mibden pasi szemét stb. közben meg csak meg kellene válogatni, kivel állunk össze, nem a karjaiba omolni az első jöttmentnek.

Jó barát/barátnő alapanyag nem áll minden sarkon.

2013. jún. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én jól megvagyok párostól és pár nélkül is. Persze előbbre tartom a társas létet, jó érzés reggel valaki mellett kelni, este valaki mellett feküdni, kedveskedni, hozzászólni, stb. Viszont ha éppen 1 vagy másfél évig egyedül vagyok, akkor sem dől össze a világ. Nekem egy kapcsolat után szükségem is van levegőre és időre, amíg készen leszek egy másikra. A kezdeti gyászt leszámítva, egész jól elszokott telni. :)
2013. jún. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!