Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Természetes, hogy több mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes, hogy több mint egy év után átalakul a szerelem, nem?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok a barátommal együtt. Másfél éve vagyunk együtt.

Egy iskolába járunk, és minden szünetet egymással töltünk. Már a kapcsolatunk elején Ő nem nagyon ajánlotta fel, hogy maradjunk iskola után, meg ilyenek.

Sajnos én emiatt rengeteget hisztiztem, amit ő meg is elegelt, de szerencsére átvészeltük azt a korszakot.

Minden szombat vagy második szombat találkozunk, ilyenkor ágész nap átmegyek hozzá. Régen mindig nyolcig maradtam, mostanában ha megkérdezem, hogy meddig maradjak, hét órát mond.

És sokszor, ha úgy érzem tudnánk maradni iskola után kettesben,Ő haza megy. Például tegnap 5-kor végzett volna az iskolában, de elmaradt az utolsó órája, így haza ment, hogy majd tanul. Hát haza ment, de elment sportolni, szóval a tanulásból csak kicsi lett. A hétvégét lemondta, mert tanul(érthető, mert most fog előrehozott érettségizni). Eddig kétszer volt olyan időszaka, mikor alig adott csókot, alig ölelt vissza, de ugyanúgy éreztem, hogy szeret. Akkor csak az volt, hogy álmos volt(ezt is megértem, mert valamiért nyáron is és egész évben folyton álmos, hiába alszik 10 órát). Valahogy úgy érzem, hogy az a rajongós korszaka elmúlt.

Mostanában megcsinálja, hogy ha írok neki facebookon, elolvassa, de van, amikor nem ír vissza semmit.

Viszont TUDOM, hogy szeret, mert ezt is annyi mindennel bebizonyítja-direkt nem megy aludni, hogy velem tudjon beszélgetni este, múltkor közöltek egy fontos információt az iskolában(én aznap nem voltam), és egyből megírta smsben, nem várta ki az estét, mikor beszélünk, hanem egyből. Én is érettségiztem, és küldeni akart nekem egy sok sikert sms-t. Meg múltkor aludni akart, de nem tudott ezért feljött, meg, mert hiányoztam neki. Szóval tudom, hogy szeret.

De a fentebb említettek azért lehetnek, mert már előtérbe került az élete, és nem csak én, igaz? Hisz egy ilyen korú fiúnak kell a szórakozás is.

Lefeküdni még nem feküdtünk le, öszvisz 2x lett volna alkalmunk rá, amikor teljesen kettesben voltunk a másfél év alatt.


2013. máj. 11. 10:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az a baj hogy túl sokat vagytok együtt. Lehet hogy szeret de talán több időre lenne szüksége amit nélküled tölt. ebben nincs semmi rossz, ettől még szerethet.
2013. máj. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ennek a kapcsolatnak boritékban van a vége.
2013. máj. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igen, ez is lehet. Igazából mindig is együtt voltunk minden szünetben. Régen én vetettem fel neki, hogy beoszthatnánk, hogy többet maradunk iskola után, és kevesebbet a szünetekben. De erre neki az volt a válasza, hogy Ő igenis igényt tart a szünetekre. Mostmeg már én is nagyon.

Nyáron meg általában heti kétszer találkozunk. Régen én háromszor akartam, de sose jött össze emrt neki nem volt jó.

Mondtam, hogy akár egy-két órára is jó, de neki csak egész napra jó.:D

2013. máj. 11. 10:56
 4/13 anonim ***** válasza:
1.vagyok hát nem tudom mert nem ismerem őt. de az is lehet hogy megunt. vagy amit előbb is írtam hogy csak több időre lenne szüksége külön tőled.
2013. máj. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hát nem akarom, hogy vége legyen, nekem Ő a mindenem, és küzdök érte.:)

1. válaszoló: Ha bele gondolok a kapcsolatunk elején is ilyen volt, volt olyan, hogy nem vette észre, hogy iskolába vagyok. Ettől függetlenül éreztem, hogy szeret, és ki is mutatta, inkább azt mondanám, hogy gyerek.

Most is ezt a sporteseményt olyan lelkesedéssel mesélte nekem, és átéléssel.

És ha megunt, az ellen tudok tenni? Nem szoktam mostanában a nyakán lógni például chaten sem, hétvégén este beszélünk, meg reggel 1-2 üzenet.

2013. máj. 11. 11:01
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát ha ne adj isten megunt volna juttasd eszébe miért szeretett beléd :). vagy csináljatok jó kis közös programokat a suli uncsi lehet már, menjetek el valahová kettesbe.
2013. máj. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ami még ide tartozik: mostanában sokkal kevesebbet bókol, de ha vissza veszek, és nem írogatok neki olyan intenzíven(persze akkor, mikor ő is ír, és nem úgy, hogy nincs fent), akkor egyből írogat, meg keres. Volt egy hét, amikor visszavettem, és nem kezdeményeztem semmit. Az eredménye az lett, hogy írta, hogy nagyon szerelmes belém, felajánlotta a találkozást, és mondta is, hogy fél hogy elveszít.

De folyton nem vehetek vissza! :D

2013. máj. 11. 11:05
 8/13 A kérdező kommentje:

Sajnos nem nagyon akar elmenni velem kettesbe.:D

maximum sétálgatni szoktunk.

Múltkor mentünk mekibe, utána mondta, hogy majd megyünk moziba is mert apuja ad neki pénzt, hogy elmenjünk ketten.

Máskor már a mozit úgy hozta fel, hogy haverokkal együtt menjünk.

Viszont ha átmegyek hozzá, akor úgy bánik velem mint egy tündérrel, szó szerint.:)

2013. máj. 11. 11:07
 9/13 anonim ***** válasza:
akkor talán nincs baj :) lehet a moziba azért akar haverokkal is menni mert annyi pénzt nem kap hogy velük is és veled is külön. azért azzal vigyázz tényleg hogy rád ne unjon onnan nincs visszaút. sok boldogságot :)
2013. máj. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Rendben, vigyázok!!!

Nagyon köszönöm.:)

2013. máj. 11. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!