Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magyarázzátok már el miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarázzátok már el miért van? (többi lent)

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy rám ír egy csaj, aznap este elbeszélgettünk, másnap megint rám írt, egész nap szinte dumcsiztunk, este írta hogy holnap én írjak rá ha folytatni akarom, írtam hogy mindenképp még reagált hogy "ajánlom is" aztán írtam neki, elbeszélgettünk, másnap is írtam akkor is beszélgettünk azóta meg nem ír... Nem értem minek vannak fent az ilyen lányok, Ő írt rám, Ő kezdeményezett... akkor? Nem keres már senki komoly kapcsolatot? már kezdem azt hinni, hogy nem lesz senkim, ha ilyen hosszan tartó beszélgetések lesznek... :/

21/L



2013. jún. 8. 23:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
A fiúkkal is ezt csinálják, ha ez vigasztal.
2013. jún. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
33%
nem lehet ezeken a gyökereken kiigazodni
2013. jún. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
annyira nem vigasztal..de köszi.. :D eddig nem értettem, hogy nehéz a nőkkel amíg rám mondták :D most már tudom, hogy tényleg nehéz... :/ :D
2013. jún. 8. 23:11
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét nemmel nehéz, szóval teljesen mindegy. :D

Egyébként én is jártam már így, ideig-óráig elbeszélgettünk, minden stimmelt... Aztán meg egyszerűen nem írt. Az ilyeneknél nem értem, hogy mi a céljuk tulajdonképpen.

2013. jún. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

az ilyesmit én sem tudom felfogni - lehet, h hirtelen talált valakit, aki elérhetőbb, v meggondolta magát, de az ilyesmire meg sztem illik legalább célozni, v annyit megjegyezni, h "figy, bocs, de..."

viszont azt meg tudom cáfolni, h senki se akar komoly kapcsolatot :P én pl arra vágyom...

19/L biszex

2013. jún. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős a dolog :D

A legviccesebb az, amikor átbeszélgettek egy csomó hetet, találkoztok többször, majd másfél hónapig nem jelentkezik, aztán amikor már rég lemondasz róla újra rádír, megint hetekig folyamatosan dumáltok, találkoztok újra, aztán hirtelen megint nem keres, nem ír, ha te írsz megnézi és nem válaszol :'DDD közbe elég egyértelműen jelzi hogy akar valamit, de mégis így viselkedik. This is my true story ;)

Egyébként szerintem az emberek már félnek szeretni. Félnek a csalódásoktól, a kötöttségektől, attól hogy kicsit alkalmazkodni kell a másikhoz...:S

18/L

2013. jún. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés. Egyébként te próbáltad keresni? Lehet hogy ő meg azon gondolkozik hogy te miért nem keresed...
2013. jún. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Hát...én már 2x rá írtam, gondoltam...ha akar tovább ismerkedni,hiszen ő kezdeményezett, akkor majd keres... hát nem :) na mindegy...kezdek lemondani arról hogy találok egy csajt magamnak...
2013. jún. 9. 14:57
 9/21 anonim ***** válasza:

Sajnos ezeket én is átélem. :/ Ő keres, beszélgetünk egy ideig, utána még találkozót is beszélünk meg, aztán a találkozó előtt 1-2 nappal már szóba sem áll velem. :( Én is ugyanazt kezdem érezni, mint te, Kérdező, hogy senkim nem lesz, ha ez így folytatódik. Hiába tetszik nekem meg valaki, ha egyszercsak lelép. :/ Ha még közel is lakunk egymáshoz, akkor sem ad nekem esélyt arra, hogy igazán megismerhessem. Néhányan nagyon válogatnak. Annyit azért írhatnának ilyenkor, hogy "bocs, nem téged kereslek."

19/L

2013. jún. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Hát igen, de nincs bennük ennyi.

Csak azt nem értem, az ilyenek minek teszik fel magukat, hogy komoly kapcsolatot keresnek? Minek írnak akkor egyáltalán... Örök rejtély, de az biztos, hogy ez már így tök sz@r... :/

2013. jún. 9. 15:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!