Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magyarázzátok el nekem ezt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarázzátok el nekem ezt, miért ilyen fura? Tetszik egy elvileg leszbi lány (többi lent)

Figyelt kérdés

szóval van egy láány aki tetszik, leszbikus és azt mondja nem vonzódik hozzám(fiú) vagyok. De tesz kétértelmű megjegyzéseket..és olyan mintha mégse lenne közömbös..-akkor most mi az igazság????!


Köszi


2012. dec. 18. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy ha nincs puncid akkor nem lesz semmi.
2012. dec. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de akkor miért húzza az agyamat??
2012. dec. 18. 20:40
 3/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy valakinek hazudik.

Vagy önmagának, vagy neked.

2012. dec. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az a baj h én beleszerettem azt hiszem.:(
2012. dec. 18. 20:50
 5/9 El Greco ***** válasza:

Feküdj le vele!

Ha nem cseszed el,mindjárt változik a véleménye,és összejöttök!!

2012. dec. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2 lehetőség van:

1. Nem leszbikus, max biszexuális és tényleg tetszel neki.

2. Próbálgatja magát. Attól, hogy ő a saját neméhez vonzódik még pontosan tudja, hogy nem ez a normális (vagy átlagos? Mit kell ilyenkor írni, hogy ne kapjam meg a mocskos homofób jelzőt?) Szóval, a leszbikussága ellenére ő nő, aki teszteli a vonzerejét, ez esetben rajtad.

A legegyszerűbb, ha a legközelebbi kétértelmű megjegyzésénél rákérdezel a dologra. Lehet, kínos lesz, de így legalább megtudod az igazat.

2012. dec. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

megkaptam már tőle írásban szóban is h nem vonzódik hozzám mert pasi vok.de azért barátkozna ?! na én meg azt nem, pláne h tudja hogy érzek. igy szívatás az egész.


nekem két tippem van amúgy vagy megijedt, vagy tényleg tök közömbös. De akkor mit kellett húzni ha tudja nekem érzéseim vannak iránta..

2012. dec. 18. 21:44
 8/9 anonim ***** válasza:

Légy óvatos,én nem venném készpénznek a dolgot. Én is leszbikus lány vagyok, a legtöbb barátom fiú. (Van köztük meleg is, heteró is).


Úgy kezeljük egymást mint kb. a kamasz tesók lennénk. Vagyis marháskodunk, szivatjuk egymást, párnacsatázunk, kockulunk, kocsmázunk...


Az oltogatás részében tényleg vannakak kétértelmű megjegyzések, de igazából ez csak szivatás. Pl. volt, hogy az egyik szintén meleg haverommal valahova mentünk, és valami öregasszony megjegyezte, hogy milyen szép pár vagyunk. Mondanom sem kell, egy hétig azon röhögtünk, hogy titokban időről időre elkábítom és dugom ám a srácot, csak tartok a pasijától, szóval egyikünk se tud róla. Azóta ő Rómeónak hív engem, én meg őt Júliának, és a baráti társaságot néha szórakoztatjuk egy-két eltúlzott szappanoperás nagymonológgal.

De ez csak hülyülés, mindkettőnknek van párja.

2012. dec. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi is csinálunk ilyesmiket haverjaimmal, volt, aki belém is szeretett ezért, bűntudatom is volt utána. Szóval ha azt mondja, hogy leszbikus, ne próbálkozz, felejtsd el. Ha nem tetszik, hogy ezt csinálja, mond meg neki, aztán meglátod, mi lesz...
2012. dec. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!