Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik nekem egy lány. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy lány. Mit tegyek? Normális válaszokat kérnék

Figyelt kérdés
van egy lány aki 13 éves és én pedig 12 nem is ezzel van a baj .. inkább a lényeg az hogy mind ketten bejövünk egymásnak és az a problémám hogy még nem serdülök vagyis nem sokára (előjelei megvannak )és ezért nem merem megkérdezni hogy járhatnánk .. mit tegyek ?

2012. dec. 18. 18:53
 1/7 taylortimothymatthew ***** válasza:
Ismerd meg először. :)
2012. dec. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 taylortimothymatthew ***** válasza:

Az rossz kérdés, hogy "járunk ? ".

Inkább hívd el valahova. Sétáljatok, beszélgessetek, tea, kóla.

2012. dec. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mért kell serdülni a dologhoz?
2012. dec. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vegyél neki gsztenyét
2012. dec. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát még ismerkedek vele már haverkodunk minden inkább nyráon kérdezném meg hogy adna 1 esélyt :)
2012. dec. 18. 19:00
 6/7 anonim ***** válasza:
A serdülésből úgysem lesz semmilyen előnyöd még úgy legalább 4-5 évig szóval nincs gond. Beszélgess vele, ha tetszel neki akkor nem fog elzárkózni előled.
2012. dec. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
másrészt attól is félek hogy lecsapják a kezemről vagy ilyenek hogy nem tartana sokáig meg ilyenek
2012. dec. 18. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!