Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk magyarázzátok meg nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk magyarázzátok meg nekem ezt a szitut, hogy végre átlássam a dolgokat!?

Figyelt kérdés

Hosszú ideig voltam együtt a barátommal. Kisebb veszekedéseken kívül semmi problémánk nem volt. Mindent megadtunk egymásnak amit kell. Ő szakított velem azzal a hülye szöveggel h úgy érzi nem tud úgy szeretni mint amit megérdemlek és h nem tud ő boldoggá tenni azt érzi./viszont tudom és érzem h szeret még/

Közre játszhat az is fiatalon jöttünk össze? És szakításunk után már 1-2 hétre már új barátnője van.

Elfogadom h így alakult csak nem értem ezt h a szakítás előtt még azzal jött h költözzünk össze én leszek a felesége soha nem akar elveszíteni stb.... Lehet azért jött ezzel mert már akkor bajok voltak a füle mögött? :D

Kérlek bunkó válaszokkal kiméljetek mert én se írok a ti kérdéseitek alá zöldcségeket D:


2013. febr. 9. 21:30
 1/9 panini ***** válasza:
kapuzárási pániknak csúfolják
2013. febr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretett eléggé, ki akart próbálni mást. Ennyi.
2013. febr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát van úgy hogy sajnos vége, lépj tovább te is..
2013. febr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hany evesek voltatok mikor osszejottetek es mennyi ideg voltatok egyutt?


Amugy lehet hogy Toled elkedvtelenedett, es ott volt az a masik csaj akitol szepet kapott, es elcsabult a szive

Ilyesmi velem is volt, de tudtam, hogy nem eri meg az "oreg"kapcsolatot eldobni egy uj, izgi dologert


Masreszrol a szakitos szoveg eleg gagyi, igazan megerdemelne az ember az igazsagot es nem sablonokat....:(

2013. febr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem az egészből az a fura, hogy 1-2 hétre már új barátnője van. Nem lehet, hogy emiatt dobott?? mikor már együtt voltatok, akkor alakult valami? Ha így van, akkor nézd a jó oldalát nem csalt meg, előtte dobott, de attól még egy tapló. Bocsi amúgy nem vagyok fiú :D
2013. febr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez egy sablonos szakítós szöveg.

Bocsi, hogy belekotyogtam lányként.

2013. febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

15 éves voltam Ö 17 éves. 6 évig tartott :/

De ez már komoly kapcsolat volt komoly szándékokkal mindkét fél részéről :)

Tudom,hogy túl kell lépni és tudom minden okkal történik de azért egy normális magyarázatot kaphattam volna nem?

Mert ez így semmi szerintem.

2013. febr. 9. 21:45
 8/9 Joshy Ca$h ***** válasza:
Az a baj te csak azt hiszed hogy szeret, mert nem akarod elengedni, de hidd el ő már rég túl van rajtad!
2013. febr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tehat most F23 es L21 vagytok?

Ertheto sztem

Eparazott.. azert ez tenyleg komoly kapcsolat, ami akar hazassagban is vegzodhetett volna.... o meg 17eves viragkora ota egy lany mellett van

Sajnos mink3t fiukat nagyon tud hajtani a verunk.... nekem is eleg komoly kapcsolatom van, es parazom neha tole, hogy nem fogom tudni kiduhajkodni magam... szivesen megdugnam a fel varost, de nem tehetem...


Bocs a hibakert, mobilrl vagyok

2013. febr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!