Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó ötlet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet, hogy nem sietem el a dolgokat?

Figyelt kérdés
Nem rég megismertem egy lányt, akivel már 2* randiztunk is. Kedvelem őt, de nem úgy mint az eddigi barátnőimet, hanem sokkal jobban, sokkal nagyobb szeretettel gondolok rá. De nem akarok rámászni egyből, mint más lányokra már az első randin, hanem ki szeretném várni a megfelelő pillanatot. Nem csak a szexről van szó, hanem még csók sem történt, de mind a ketten vonzódunk egymáshoz. Van értelme a várakozásnak, vagy ez ma már nem jelent sokat?
2013. jan. 23. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
Kefèld meg!
2013. jan. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
22/F és 19/L
2013. jan. 23. 17:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normalis, ha komolyan gondolod a kapcsolatot.
2013. jan. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ritka az ilyen srác, mint te. Csókkal azért ne várj túl sokat, de a többi ráér. Így, hogy nem vagytok túl mindenen már az elején, még izgibb lesz az "első" :)
2013. jan. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%

Csak vigyázz! Nehogy továbbálljon egy olyan sráchoz, aki inkább rendesen megdugja.

Kicsit finomabban: nem azzal bizonyítod a szerelmed, ha nem akarsz vele lefeküdni. Felnőtt emberek vagytok mind a ketten, nem tinik. Felnőtt korban meg egy férfi-nő kapcsolat része a szex.

2013. jan. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Velem egyszer valaki volt ilyen lassú. Nagyon nagyon értékeltem. Ő lett a nagy Ő. Lehet ez is közrejátszott. :)
2013. jan. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Jó tanács, inkább hamarabb veszítsd el a szüzességed, mint megkapd az első nyugdíjat!
2013. jan. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha a lány komoly kapcsolatra tervez, hidd el, értékelni fogja :))

Én eddig így voltam a fiúkkal. 2-3 hét után lefeküdtem a barátaimmal, mert nem tulajdonítottam nagy jelentőséget a szexnek. Aztán megismerkedtem egy fiúval, aki azt mondta, nem akarja elsietni... és vele rájöttem, hogy egy kis időhúzás néha csak fokozza az élvezeteket, ráadásul erősödik a bizalom is, sokkal jobb lesz a szex, ha lassabbra fogjuk tempót, és megadjuk a módját.

2013. jan. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!