Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel magyarázzátok ezt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel magyarázzátok ezt, mennyire normális dolog?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősöm (25 éves) aki úgy tűnik beleszeretett egy nála vagy 30 évvel idősebb férfiba akit nem is ismer csak látásból, ráadásul még csak nem is jóképű, sőt..nagyon nem. Ez mind nem lenne probléma, de ezen felül az ember szolgáltatási területen dolgozik nap mint nap emberekkel, és annyira antiszociális hogy csak na. Szó szerint bunkó mindenkivel, direkt kiszúr mindenkivel ahol csak tud. Mintha utálná az embereket.. Az ismerősömről csak annyit, hogy eddig mindig kizárólag vele egykorú vagy fiatalabb barátai voltak, teljesen normális lány, nem értem miért vonzódhat mégis egy ilyen emberhez. Persze hogy nem a külső számít de legalább tudna viselkedni az ember..Mit gondoltok, abszolút ne mondjam el neki a véleményem ezzel kapcsolatban mert nem az én dolgom, vagy azért finoman rávezethetném? Azt amúgy ő is látja és tudja hogy bunkó az illető, ez nem titok. Miért vonzódik hozzá?
2009. aug. 4. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen viszonyban vagytok az ismerősöddel. Ha úgy érzed vagytok olyan jóban, hogy beleszólj (mert ha a véleményedet elmondod, az is beleszólás), és ő kíváncsi erre, elmondhatod, milyennek tartod a férfit.

Azt pedig, hogy miért vonzódik hozzá tőle kérdezd meg. Lehet hogy nem is tud rá ésszerű magyarázatot adni. Tudod, a szerelem vak...

2009. aug. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mert hülye. ki nem állhatom az ilyen szerencsétleneket akik egy náluk 30-40 évvel idősebb pasiba szerelmesek. szánalmas, szerencsétlen, elveszett emberek, akik azzal magyarázzák, h jaj, de az én korosztályomban olyan hülyék a pasik, és én érettebb vagyok náluk.....ezmeg még szánalmasabb.
2009. aug. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Mit gondoltok, abszolút ne mondjam el neki a véleményem ezzel kapcsolatban"

-csak ha kérdezi

"...mert nem az én dolgom,"

-pontosan

"...vagy azért finoman rávezethetném?"

-ha feltétlenül veszekedni akarsz

"Azt amúgy ő is látja és tudja hogy bunkó az illető, ez nem titok."

-akkor minden OK, nem kell megmenteni Őt.

"Miért vonzódik hozzá?"

-az Ő dolga. Nem beavatkozni, nem ítélkezni! ;)

2009. aug. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!