Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtalálni az igazit? Nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Archi^^ kérdése:

Megtalálni az igazit? Nekem így jött össze?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem tudom már kihez forduljak segítségért, ezért Rátok bízom a sorsomat. :D

18 éves fiú vagyok. 2011 októberében megismertem egy lányt. Amikor először megláttam, valami hihetetlen volt. Szőkésbarna haj, gyönyörű sötétkék szem, csókos száj, jó alak, minden. Meg is volt az az áramütésszerű érzés bennem, meg persze pulzus 100 fölé. :D Elkezdtem vele beszélgetni, és kiderült, hogy nem csak szép, hanem aranyos, okos és értelmes, ráadásul rengeteg közös témánk van, és egyezik a zenei ízlésünk is. Szóval minden tökéletes volt számomra. Én sem tudom hogyan, de 1 héttel az első találkozásunk után már össze is jöttünk. Ez volt életem első komolyabb kapcsolata. El sem hittem, hogy egy ilyen gyönyörű lány akár szóba is állna velem. Amikor 10 napja jártunk, észrevettem, hogy az utolsó két találkozásunk talán nem sikerült olyan jól, ezért úgy gondoltam, hogy feldobok neki egy "tiszta lap" témát. Pont amikor fel akartam vetni az ötletet, ő előállt a szakítással. Utána persze már mondhattam akármit, ő azt mondta, inkább most legyen vége, mint hogy később még rosszabb legyen. Nagyon szarul éreztem magam, utána napokig sírtam. Persze a család és a barátok mindig vigasztaltak, így valahogy megenyhültem. Jött a "majd találsz jobbat" szöveg. És én megpróbáltam. Azóta eltelt több, mint másfél év. Kijelenthetem: nem hogy jobbat, még egy legalább olyan jó lányt sem találtam, mint Ő. Pedig azóta 4 barátnőm is volt, abból az egyik 5 hónapig tartott.

Mi a francot csináljak? A másfél év alatt egyébként még sokat beszéltem a lánnyal, jóban maradtunk, néha találkoztam is vele, és sokszor adott olyan jeleket, mintha megint akarna valamit. De mindvégig volt faszija, akivel több mint 1 év után most szakított. De azóta megint összejött másvalakivel. Hát fasza.

Szóval értem én, gondolom azt írnátok, hogy felejtsem el. De mégis hogy tudnám? Mivel Ő volt az első, és eddig legjobb barátnőm, mindenkit hozzá hasonlítgatok, és mindig ott lyukadok ki, hogy "áhh ő már megint nem olyan jó mint a Pötyi."

1,5 év alatt nem tudtam túllépni egy 10 napos kapcsolaton. Az 5 hónaposnak meg örültem, hogy vége. Akkor nem bennem van a hiba.

Azt mondta azért akar szakítani, mert nincs meg az a "szikra". És ez érthető is: mint mondtam ez volt az első komoly kapcsolatom, és nem tudtam, hogy kell egy nő érdeklődését fenntartani. Azóta sokat fejlődtem és változtam, szerintem előnyömre. Megpróbáljam neki ezt elmagyarázni? Mit csináljak? Elfelejteni nem tudom, az kilőve. És már a seggemen ülést is meguntam, valamit tenni szeretnék. Kérlek, segítsetek!


2013. jún. 8. 00:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Összefoglalom:

"18 éves fiú vagyok.? Mit csináljak? Elfelejteni nem tudom, az kilőve. És már a seggemen ülést is meguntam, valamit tenni szeretnék. Kérlek, segítsetek! "

Irány a morisson'S liget, igyál sokat és csajozz.

2013. jún. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tl;dr
2013. jún. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Kinyalhatod, ilyen sokat írjál a télapónak ne ide nekünk, dugd fel!
2013. jún. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De bäzdmeg, nem ő az "igazi", ha nem kellesz neki! Az az igazi, aki nemcsak számunkra lenne tökéletes, hanem viszontszeret.
2013. jún. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pötyi :D Ez cuki.

Lehetséges, hogy ő az igazi, sőt én nagy esélyt is látok rá, ha több csaj sem tudta veled elfeledtetni.

Azt majd sajnos csak évek múlva látod meg, hogy végül egymásra találtok-e, vagy sem.

Én bízom benne(vagy inkább csak nagyon akarok bízni, mert kissé hasonló történetem van egy fiúval, akit már 4 éve szeretek), hogy az ilyen "karmikus" párok mindig összejönnek.

Azt viszont nem lehet tudni, hogy holnap lesmárol, vagy 2 hét múlva már újra randiztok, vagy 5 év múlva megszakad köztetek a kapcsolatot, és újabb 3 év múlva találkoztok, de akkor már egymásra találtok... Ez ilyen.

Ha tényleg ő kell, akkor ne veszítsd el a reményt, és maradj vele ugyanolyan, mint most. :)


17/L

2013. jún. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem rohadt jól felismerted,hogy hol úszott el a dolog,és ez a fejlődésre való képességet feltételezi.

ha a többi csajon már jó sokat gyakoroltál,akkor már nem pincsiznéd el ugyanúgy valszeg.

a csajszi szoc körében lenne érdemes domináns hímmé válnod,esetleg megdugni az egyik barátnőjét,hogy megtudja nem vagy már fatök.

2013. jún. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért mem értik meg a pasik,hogy ha nem,akkor nem? :D
2013. jún. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!