Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18-22 körüli lányok! El...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-22 körüli lányok! El tudnátok képzelni olyan párkapcsolatot magatoknak, amelyben ti vagytok a dominánsabb fél?

Figyelt kérdés
Ha igen, mely dolgok lennének, amelyben irányítanátok? Kort is írjatok, kérlek.

2013. jún. 6. 17:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Jaj, azt elfelejtettem hozzátenni, hogy emellett a fiú idősebb lenne nálatok egy kicsivel!
2013. jún. 6. 17:47
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem az egyenjogúság jön be.
2013. jún. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem. Volt már ilyen kapcsolatom, vagyis csak próbálkozás. Nem azt mondom, hogy teljes mértékben én legyek az alárendelt, de ha egy férfi csak bólogat, az nekem nagyon nem jön be
2013. jún. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Pain for Pleasure ***** válasza:
Nem tudnám elviselni.
2013. jún. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. AZ előző kapcsolatom ilyen volt, de utáltam a határozatlanságot, hogy mindig mindenben nekem kellett dönteni. Az egyenjogúság a legjobb.
2013. jún. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem. én 23, párom 32.


Én nem tartom fair-nek hogy bármiben is én dirigáljak, utasítsak stb. Szerintem mind ketten egyenjogúak vagyunk a kapcsolatban és a kompromisszum híve vagyok, ha valamiben nem jutunk dűlőre.

2013. jún. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem tudnám elviselni. Számomra ez kicsit olyan, mintha a gyerekem lenne, inkább nyűg a nyakamban, mint a párom... Szeretem, ha ő is ugyanannyira beleszól a dolgokba, van véleménye, amit ki is mond, egy-egy témát megtudunk vitatni. 22/L
2013. jún. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

18 vagyok,barátom 19. Nem dirigálunk egymásnak,nem beszélünk bele egymás dolgaiba de pl. ha arról van szó hogy mikor találkozunk, én mondom meg neki h mikor jöhet hozzám és mikor nem,meg általában én találom ki hova menyjünk hétvégén,persze őt is megkérdezem róla hogy hova akar menni de neki általába mind1.Én smároltam őt le először xD A szexben is én vártam ő rá mire végre lett vmi :D De nem 1 besz@ri gyerek ő mert be merte nekem vallani hogy szerelmes belém amikor még csak haverok voltunk,és ezt nem merné megtenni akárki (persze akkor már én is szerelmes voltam belé). Néha agressziv vagyok,egyszer elsirta magát mert ordibáltam vele,aztán megsajnáltam őt és azóta nem ordibálok vele,nem akarnám őt megbántani mert nagyon szeretem. Nekem tetszik hogy ilyen,ha ő is 1 idegbeteg állat lenne mint én annak rossz vége lenne. Jó hatással vagyunk amúgy egymásra,mind2en drogosok voltunk mielőtt összejöttünk de már

3 éve leszoktunk és boldogan elvagyunk ketten :)

2013. jún. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem kizárt, de azért a férfi ne legyen nyuszi.. 18 L
2013. aug. 27. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem eddig csak ilyen kapcsolatom volt. Az elején jól ment minden,

kölcsönösen "dirigáltunk" egymásnak, de csak játékosan. Aztán mindig átengedték szinte a teljes irányítást és kb. az anyjuknak éreztem magam.

Nagyon kiábrándító, isten ments hogy önszántamból belemenjek egy ilyen kapcsolatba.

2013. aug. 27. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!