Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a baj? (részletek lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? (részletek lent)

Figyelt kérdés
3és fél éve vagyok a barátommal és 20 ő 21 csak minden második hétvégén találkozunk ami azt jelenti hogy pénteken 6 tól vasárnap 2ig vagyok vele ez után két hét szünet:( van egy borzasztó testvére a számítógépe az övé és mégis az érzéseim szerint keresztbe akar tenni nekem vagy nekünk. Én kikötöttem hogy 8-10 ig tudok este bezsélni akkorra jöjjön és mindíg késik.Ebből szoktak veszekedések lenni 3nappal ezelőtt már annyira úgy éreztem hogy nincs tovább hogy azt mondtam neki hogy akkor szerintem ennek így nincs sok értelme fejezzük be erre persze másnap jött 50 sms hívogatások iwiwes üzenet meg minden ami kell egy napig nem bezséltünk aztán adtam még egy utolsó utolsólya esélyt amit megint csak megbántam. Tegnap volt az elvileg kibékülés erre ma elment moziba így megint nem ebzséltünk csak délután ami persze nem olyan mert járkáltam össze vissza mert muszály volt.Kezdek befordulni és depressziós lenni...Velem van a ba? ti milyen véleménnyel vagytok erről? Ha eddig elolvastad akkor köszönöm és a válaszodat is!
2009. okt. 7. 20:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő írásokat néha egy ismeretlen ember is hogy meg tud nyugtatni..:) egy jó hosszú fürdés után vagyok mindent átgondoltam nem tudom mi lesz ezután nem szeretném ha vége lenne de sajnos én így már nem iagzán bírom egy év van a suliból hátra mindkettőnknek remélem azért jobbra fordul a hejzet.De ha valami kérdésetek van mi miat nem ál össze a kép nyugodtan írjatok és válaszolok rá
2009. okt. 7. 22:09
 12/12 anonim ***** válasza:

Én sem egészen értem a problémát.


Ha jól gondolom Téged most az bánt, hogy ma elment moziba, pedig csak tegnap békültetek ki,és úgy érzed nem szán Rád elég időt.


Én is 300 km-re voltam 2 és fél évig a páromtól és tudom milyen nehéz. Amennyiben pár napig nem volt tartalmas beszélgetésünk már egyből rosszul éreztem magam.


Viszont mi nagyon ritkán találkoztunk, ennek a 2 hétnek én rettenetesen örültem volna. Azt kell mondjam, hogy nagyon rossz volt várni, amíg találkozunk, de még rosszabb volt a búcsúzás és az utána következő egy hét. Olyankor az elején mindig összevesztünk, mert ha nem volt velem úgy éreztem már nem is számítok.


Pedig nem erről volt szó. Egyszerűen csak hiányzott és eltúloztam a dolgokat, a szomorúságom és a bánatom így jött elő belőlem. Bocsánatot is kértem tőle, de megkértem, hogy ezen a héten próbáljon kíméletes lenni velem és próbálja érzékeltetni kicsit jobban, hogy fontos vagyok neki, mert erre van szükségem.


De! Én viszont tudtam, hogy ő ilyenkor szívesen van a barátaival. Nem lehet korlátozni egy embert sem! Az csak bajt szül. Foglalkozott velem..és én foglalkoztam Vele, abban a tekintetben, hogy kompromisszumot kötöttünk és kibeszéltük mire van szükségünk.


Minden embernek vannak szükségletei egy kapcsolatban és ha azt nem tudjátok, akkor nem is fog működni.

2009. okt. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!