Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van velem? (a részletek lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? (a részletek lent)

Figyelt kérdés

Ma suliban elég konkrét lépéseket tett felém egy srác.

Úgy vettem észre (és más is) hogy tetszem neki.

Olyat mondott pl,hogy "xy megszerezhetnéd nekem ezt a csajt... " (engem)--- és elég sokszor átjött az osztályomba,mindenféle kifogásokkal.

Ezzel még nem is lenne semmi baj,hogy kellek valakinek.

DE NEKEM VAN EGY MÁSFÉL ÉVES KAPCSOLATOM (ami szuper,szeretjük egymást),AMIT NEM SZERETNÉK BEFEJEZNI MERT SZERETEM A PÁROMAT,DE VALAHOGY NAGYON VONZ ENGEM AZ A MÁSIK FIÚ.


Nem tudom mi van velem,imádom a páromat,de az már nem normális,hogy úgymond vonzódom egy másik fiúhoz,rá gondolok órák közben,elképzelem,hogy milyen lehetne vele egy kapcsolatban...

Mit tegyek?


Nem akarom elveszíteni a páromat,mert nagyon szeretem,de akkor mégis miért gondolok másra?

Össze vagyok zavarodva...

Ez már megcsalásnak számít,hogy egy másik fiúhoz is vonzódom,és a fenti leírtak?


Köszönöm előre is a normális válaszokat :)

18L


2011. márc. 9. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem számít megcsalásnak... azzal legyél amelyikkel jobb :D semmi sem tart örökké...
2011. márc. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Egyébként ez a fiú még évekkel ezelőtt is próbált engem már megkörnyékezni,de a viselkedése miatt nem gondolkodtam a dolgon.

Most viszont... ha nem lenne kapcsolatom most már máshogy gondolkodnék...

Valami eszméletlenül vonz engem, (annak idején mikor a párom udvarolt nekem,vele nem volt ekkora vonzalom) , a pillantása ahogy rám néz,ahogy kötekedik,na meg a külseje...


Ezt már nem szabadna :S

Mit gondoltok erről?

2011. márc. 9. 17:25
 3/7 A kérdező kommentje:

Csakhogy a mi kapcsolatunk nem egy futó kaland... A párom már értem már nagyon sok mindent megtett,ha én őt elhagynám tönkremenne,lehet,hogy még magában is kárt tenne.

Annyira velem képzeli a jövőjét,és én is vele,csak most bezavart a képbe ez a srác :S

2011. márc. 9. 17:28
 4/7 A kérdező kommentje:

A párommal nekem tökéletes minden,nagyon jó vele,nem erről van szó...

Ha nem lenne kapcsolatom,akkor is meggondolnám,hogy összejöjjek-e vele (mert eléggé társaság központú srác,az alkoholos sztorijairól nem is beszélve---) ,mert belsőre nem az "esetem" ,de külsőre abszolút,sajnos.

2011. márc. 9. 17:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha egy nőt miatt képes magában kárt tenni megérdemli... ne maradjál már a nyomival tök gáz :S
2011. márc. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azért mert annyira szeret...

Felnőtt 23 éves ember,de mégis engem akar utolsónak. Nekem már olyanokat mondott,hogy ha betöltöm a 20-at,elakar jegyezni...

Látod,ennyire oda van értem . És én is ő érte,csak most nem tudom mi van velem,hogy más után vonzódom...

Nem akarom,hogy ez a kapcsolatunk rovására menne ...

2011. márc. 9. 17:42
 7/7 anonim ***** válasza:
naív vagy még ne dőljél már be az ilyen eljegyzős dumának... sokkal több az esélye hogy amíg betöltöd a 20-at 3-szor megcsal elhagy valami... szal érted ha már most máshoz vonzódsz jobban... csak magadnak hazudsz...
2011. márc. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!