Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a baj? (részletek lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? (részletek lent)

Figyelt kérdés
3és fél éve vagyok a barátommal és 20 ő 21 csak minden második hétvégén találkozunk ami azt jelenti hogy pénteken 6 tól vasárnap 2ig vagyok vele ez után két hét szünet:( van egy borzasztó testvére a számítógépe az övé és mégis az érzéseim szerint keresztbe akar tenni nekem vagy nekünk. Én kikötöttem hogy 8-10 ig tudok este bezsélni akkorra jöjjön és mindíg késik.Ebből szoktak veszekedések lenni 3nappal ezelőtt már annyira úgy éreztem hogy nincs tovább hogy azt mondtam neki hogy akkor szerintem ennek így nincs sok értelme fejezzük be erre persze másnap jött 50 sms hívogatások iwiwes üzenet meg minden ami kell egy napig nem bezséltünk aztán adtam még egy utolsó utolsólya esélyt amit megint csak megbántam. Tegnap volt az elvileg kibékülés erre ma elment moziba így megint nem ebzséltünk csak délután ami persze nem olyan mert járkáltam össze vissza mert muszály volt.Kezdek befordulni és depressziós lenni...Velem van a ba? ti milyen véleménnyel vagytok erről? Ha eddig elolvastad akkor köszönöm és a válaszodat is!
2009. okt. 7. 20:56
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
bocsánat az elírásokért de már a monitort sem látom tisztán :'(
2009. okt. 7. 20:58
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

hát fingom sincs egyébként mi a problémád mer semmi konkrétat nem írtál de a lényeg ha jól értettem hogy keveset vagytok együtt...

a testvért se értem hogy jön a képbe?

megpróbálhatnál érthetőbben fogalmazni mer ez így elég zavaros

2009. okt. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Bocsi de anniyra hosszú és zavaros a történet:( és ideges is vagyok nem kicsit.a kiegészítés még annyi hogy 300 kb választ el tőle a testvére meg amikor csak lehet odaül a géphez hogy nehogy tudjunk bezsélni.most itt ülök egyedül és nem tudom hogy mihez kezdjek.. a legjobb barátnőm a barátjával van tesóm a másik szobában a barátjával a többi barátnőm meg nem itt lakik ahol én :( elég gáz hejzet:(
2009. okt. 7. 21:11
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Most az a bajod, hogy unatkozol vagy mi? Mert ez nekem nem éppen kiegészítésnek tűnt. Nem lettem tőle okosabb.
2009. okt. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"300 kb választ el tőle"


Bazz, az egy kisebb jpg :/

2009. okt. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ide se érdemes írni mert lebunkózzák az embert olyan lécci ne írjon már aki nem bír normálisakat írni.Eléggé fordulok befele így is ne tegyetek már rá még egy lapáttal:( aki megérti h mit írtam az válaszoljon.Bunkóságokat ne ..kösz
2009. okt. 7. 21:33
 7/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, én nem bunkózni akartam, de egyszerűen tényleg nulla az információ tartalma a kérdésednek, és így nem nagyon lehet bármit is segíteni.

Második voltam

2009. okt. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jó elhiszem csak ilyen hejzetben tényleg nem egyszerű egy 3és fél éve húzódó történetet leírni hogy valaki végig is olvassa..egyébként hány éves vagy? nemed?
2009. okt. 7. 21:37
 9/12 anonim ***** válasza:

19 éves lány. Egyébként elhiszem, hogy nagyon nehéz.

Én amúgy végigolvasnám, bármilyen hosszú is lenne az a történet.

2009. okt. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg. :) Próbáld vele megbeszélni a dolgot. Mondd neki hogy beszéljen a testvérével, hogy hagyjon titeket is beszélni egy kicsit, és ne vesszetek össze emiatt. Ha ezt nem képes megérteni, akkor szerintem hagyjad. Nem is fogja. Előfordul, hogy neki is programja van mikor épp beszélnétek, vagy találkoznátok stb. Neki is van úgymond "szabadsága" de szerintem beszéljétek meg, és ha sehogy sem juttok közös nevezőre, hagyjátok.

Sok sikert! :)

2009. okt. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!