Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnátok egy 18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok egy 18 éves lány és egy 16 éves fiú kapcsolatáról? Szerintetek működhet?

Figyelt kérdés

Az öcsém bandájának gitárosától tanulok gitározni. Kb 5-6 alkalommal voltam már nála.

Nagyon türelmes velem, és feltűnt, hogy az utóbbi időben "túl jól" érzem magam a társaságában.

Tudom, hogy tetszem neki, az öcsémnek is mondta. Nekem is tetszik ő...Az a baj ezzel a helyzettel, hogy én betegesen adok mások véleményére. De ha ezt figyelmen kívül hagyom, akkor sem tudom, hogy elég érett-e. (Nekem annak tűnik, de nem tudom milyen lenne esetleg egy kapcsolatban)

Már az öcsém is 17 éves, tehát még nála is fiatalabb majdnem 1 évvel...


Épp ma beszélgetett pár ismerősöm egy lányról, aki a sulinkba jár és 18 évesen 17 éves barátja van. Elítélik a lányt, amiért nála fiatalabb fiúval jár (és nem csak ők vannak így vele. A legtöbben rossz véleménnyel vannak a kapcsolatról. Ehhez persze hozzájárul, hogy a lány kb 20-nak, a fiú pedig 15-nek néz ki)


Én nem bírnám ki, ha rólam is ennyien beszélnének. És ilyen rosszindulattal. :(

De valahogy mégis aggaszt, hogy mi sülhetne ki ebből a kapcsolatból. Nem emlékszem, hogy valaha is tetszett volna nekem valaki ennyire...

Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. jún. 4. 21:00
1 2
 11/11 Kepano_SR válasza:
Iregykednek, ennyi. Ne hallgass rájuk.
2016. márc. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!