Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek egy 18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy 18 éves fiú és egy 21 éves lány kapcsolatáról? (nem csak szexviszonyról van szó)

Figyelt kérdés
Még mielőtt bárki leírna minden rossznak, nem rólam van szó, hanem az egyik régi ismerősömről. A srác idén nyáron lesz még csak 18 éves, de egy pár hónapja egy több mint 3 évvel idősebb lánnyal jár. Akit eddig megkérdeztem a dologról, azok mind azt mondták, hogy ez mennyire nem normális, meg hogy miért egy ilyen "öregasszonyt fogott ki magának, amikor kis híján a fia is lehetne" (valaki ezt így kimondta, hát tényleg alig túlzott ám valamit is...) Ti mit gondoltok erről az egész viszonyról? Mert szerintem semmi elítélnivaló nincs benne, egyrészt mert mindenki szabadon dönt abban, hogy kivel akar kapcsolatot, másrészt még már rég elmúltak azok az őskori idők, hogy a férfinak kellett legalább 10 évvel idősebbnek lennie egy kapcsolatban, még csak az azonos korúak sem jöhettek össze egymással. Ti mit gondoltok erről?
2013. máj. 8. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Az,hogy nincs vele semmi baj.

Engem is sok 21 éves talált már meg.

2013. máj. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 poiu ***** válasza:
Abszolút OK.
2013. máj. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Annyira utálom az ilyen embereket, akik mindenfélét mocskolódnak a másikról. Miért lenne sok a 3 év?? És ha a lány az idősebb akkor mi van?! Mi köze hozzá? Ha boldogok akkor nem krvára tök mindegy?! Az a lényeg, hogy szeressék egymást. Ez ugyanolyan, mint hogy, milyen már ha a lány a magasabb?! Milyen, könyörgöm? Én magasabb vagyok a barátomnál kemény fél fejjel, de 3 éve vagyunk együtt, tökéletesen megértjük és szeretjük egymást. A többi ember meg le van ejtve. Lényeg, ami lényeg nem sok a 3 év, sőt...teljesen normális. A lényeg, hogy boldogok legyenek és szeressék egymást:))
2013. máj. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
teljesen elfogadnám...
2013. máj. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

semmi probléma nincs vele....aki meg a gyerek dolgot mondta, az bocs de hülye....


egyébként nálunk a férjemmel 3 év és 5 hónap a különbség a javamra. szeretjük egymást és egyikünket se érdekli....


mikor összejöttünk én 24 voltam, a férjem meg másfél hónappal az után töltötte a 21-et.


akkoriban a most 15 éves sógornőm erre a kor dologra azt mondta, hogy "nem számít ha szeretitek egymást" és bizony igaza volt!


27/N

2013. máj. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van a dolog! Azt nem tudom megérteni, hogy az emberek miért éreznek késztetést arra, hogy negatív véleményt alkossanak egy valamilyen szinten szokatlan kapcsolatról...Itt az oldalon azt olvasom, hogy elfogadják és megértik a dolgot, de valahogy a személyes tapasztalataim mások. Az emberek szívesebben mondanak rosszat egy ilyen kapcsolatról mindenféle buta indokra hivatkozva. Saját bőrömön tapasztalom, hiszen én is 3 évvel idősebb vagyok a barátomnál és bizony halottam vissza olyan dolgokat, amiket nem vettem jó néven. Talán a mi korunkban tényleg szokatlan egy ilyen kapcsolat (16 éves fiú, 19 éves lányról van szó), de egyszerűen nem értem, miért nem tudják az emberek egyszerűen csak elfogadni a körülöttük élők döntéseit és életét. Persze igencsak naiv elképzelés...
2013. aug. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!