Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnátok egy 18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok egy 18 éves lány és egy 16 éves fiú kapcsolatáról? Szerintetek működhet?

Figyelt kérdés

Az öcsém bandájának gitárosától tanulok gitározni. Kb 5-6 alkalommal voltam már nála.

Nagyon türelmes velem, és feltűnt, hogy az utóbbi időben "túl jól" érzem magam a társaságában.

Tudom, hogy tetszem neki, az öcsémnek is mondta. Nekem is tetszik ő...Az a baj ezzel a helyzettel, hogy én betegesen adok mások véleményére. De ha ezt figyelmen kívül hagyom, akkor sem tudom, hogy elég érett-e. (Nekem annak tűnik, de nem tudom milyen lenne esetleg egy kapcsolatban)

Már az öcsém is 17 éves, tehát még nála is fiatalabb majdnem 1 évvel...


Épp ma beszélgetett pár ismerősöm egy lányról, aki a sulinkba jár és 18 évesen 17 éves barátja van. Elítélik a lányt, amiért nála fiatalabb fiúval jár (és nem csak ők vannak így vele. A legtöbben rossz véleménnyel vannak a kapcsolatról. Ehhez persze hozzájárul, hogy a lány kb 20-nak, a fiú pedig 15-nek néz ki)


Én nem bírnám ki, ha rólam is ennyien beszélnének. És ilyen rosszindulattal. :(

De valahogy mégis aggaszt, hogy mi sülhetne ki ebből a kapcsolatból. Nem emlékszem, hogy valaha is tetszett volna nekem valaki ennyire...

Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. jún. 4. 21:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
szép
2013. jún. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%

te hány évesnek nézel ki, és a fiú mennyinek? ha mindketten 17-nek tűntök, hátha MÁSOK elégedettek lesznek.

egyébként fejben nem vagy 18 éves, ha ilyen szinten izgat más véleménye, és hagyod, hogy az esetleges boldogságod útjába álljon.

2013. jún. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem én semmit se gondolok.
2013. jún. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
fosni bele a "mások" pofájába...szard már le őket, CSAK a TE döntésed, meg a barátodé, hogy jártok-e vagy sem...
2013. jún. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sose leszel boldog ha ezekre hallgatsz, ha a barátaid kibeszelnek emiatt, nem barátok.Én 17múltam februárban, barátom 16lesz januárban. fél éve imadjuk egymást, senki nem szól egy szót sem, bár nem néz ki ennyinek. Az emberek azt akarják hogy neked rossz legyen, az összes!
2013. jún. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem miért ekkora nagy "tragédia" ha véletlenül a lány idősebb a pasinál. Mégis miben másabb egy olyan kapcsolat mint mikor a pasi az idősebb? Csak két évvel vagy idősebb nála pedofíliának nem számít ha tetszik vágj bele a többiekkel meg nem helyeselni kell hanem leosztani hogy inkább a saját dolgukkal törődjenek.
2013. jún. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyjából mindketten a korunknak megfelelően nézünk ki. Sajnos ez a "túlságosan érdekel mások véleménye" dolog tényleg elég éretlen tulajdonságom, de alapvetően szerintem és mások szerint is (és ebben is adok a véleményükre) érettebb vagyok a koromnál...oké, ez a mostani helyzet sem épp ezt bizonyítja....
2013. jún. 4. 21:12
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, rendesek vagytok.
2013. jún. 4. 21:14
 9/11 anonim ***** válasza:
ne tedd magad és a fiút azzal boldogtalanná, hogy másnak akarsz megfelelni! különben meg lehet, hogy ha megismernék ezek a "jó" barátnőid a srácot, tök szimpi lenne nekik is. vagy valamelyiket hozd össze öcséddel, úgy jártassa a száját!:P
2013. jún. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pedig nem kéne hagyni,hogy mások véleménye miatt ne történjen semmi.
2013. jún. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!