Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mostani barátnőmet még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostani barátnőmet még mindig gyötri az első szerelmének gondolata, ti mit tennétek? Bvbbnlent.

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban, aki megtalált engem, mert nagyon tetszek neki. Én összejöttem vele. És nem tudom szeretni, pedig nagyon akarom, mert illik hozzám, és hasonlít rám. De nem tudom szeretni, mert az első szerelme kiölt belőle minden más fiú iránt táplálható érzelmet. Kedvel engem nagyon is, folyton hiteget hogy szeret. Szüzességét is velem veszítette el, és nagyon élvezi velem a szexet. De az ex-e, aki az első szerelme is, szintén ebbe a gimibe jár, de eldobta, majd kihasználta , kétszer is , másodszorra 1 hónappal azelőtt mielőtt engem megismert, először meg fél évvel azelőtt hogy megismert. Amikor először dobta az exe, azután hónapokig melankólikus hangulata volt, keresett mást, de nem talált, sok emberrel randizott, de egyikben sem látott semmit, ami pótolhatná az első szerelmét. Velem mégis össze jött, de nem érezném hogy szeret, látszik hogy probálkozik, jól bánik velem, én is vele, de nem érzem szeretét. Főleg, hogy az első szerelmét akaratlanul is minden nap látja a suliban. Nagyon fáj ez az egész, főleg hogy minden felfogható logikával szembe megy, ez az első szerelmes dolog, akármennyire szép/fájó stb... És nem tudom, adhatnék-e neki esélyt, vagy úgyse lesz ebből semmi? De már nem bírom tovább húzni az időt. mostanában kell döntenem hogy mi legyen, ti szerintetek mit tehetnék?
2013. jún. 4. 01:30
 1/8 A kérdező kommentje:

amúgy 18/F


Részegen azt mondta a barátnőjének egyszer, hogy az első szerelmének akárhányszor hagyná, hogy kihasználja, sárba tiporja.

2013. jún. 4. 01:32
 2/8 anonim ***** válasza:

huha ha ezt mondta akkor ettől ne várj semmit

ő bele van dögölve az elsőbe

2013. jún. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2.az ám.

Amúgy mikor szakítottak?

2013. jún. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Beszéld meg barátnőddel,hogy ez így nem mehet. Vagy elfelejti az első szerelmét,vagy vége...
2013. jún. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2! igaza van

felejtős, ez nem fog menni

2013. jún. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de a barátnődben semmi női tartás nincs.

Mi az, hogy "az első szerelme bármikor kihasználhatná, sárba tiporhatná?"

Akármennyire szeretném az illetőt, ezek után szóba sem állnék vele...

2013. jún. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lapát.
2013. jún. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondja hogy képtelen elfelejteni teljesen. de már nem szereti, és hogy engem szeret.. nem tudom hogy csak hiteget -e.

Amúgy 1 éve szakítottak

2013. jún. 4. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!