Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan dolgozzam fel ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel ha nem én vagyok a barátaimnak a legjobb az első csak sokadrangú barátjuk?

Figyelt kérdés

Mások előnyt élveznek velem szemben mert szorosabb a kapcsolatuk lakóhelyük meg egyéb dolgok révén. Én úgy érzem a nyomukba sem érek.. :( Hogy lehet ezzel versenyre kelni? Vagy hogy lehet elfogadni? :( Nyugodjak bele és keressek másokat? Féltékeny vagyok! Szeretnék olyan viszonyban lenni én is valakivel amilyenben ők vannak egymással.

Hogyan legyek mások legjobb barátja?? Néha úgy érzem értéktelen senki vagyok teljesen lerombolta az önbizalmam ez a dolog. A párom is másért hagyott el. Erre lassan a barátaimat is elvesztem.


2013. máj. 30. 22:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Mit tudnak mások amit én nem?
2013. máj. 30. 22:02
 2/4 anonim ***** válasza:
Hűű.. ez nehéz kérdés. Legjobb barátot nem olyan könnyű találni. Keresgélni kell, sokat, és nagyon melós dolog. Legyél kedves, ismerkedj, és ha szükséges legyél egy kicsit önfeláldozó, mert bajban ismerszik meg a jó barát. Ha jó barátot szeretnél, akkor először neked kell azzá válnod. Lesznek így is kudarcaid, de hidd el megéri. És végül is te csak jól járhatsz, hiszen így majd nőni fog azoknak a száma a környezetedben, akik szeretnek és vagy tisztelnek, mert jó ember vagy. Változz jó emberré, jó baráttá, és neked is lesz legjobb barátod. :)
2013. máj. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tedd fel magadnak a kérdést ,hogy mindent megteszel -e a barátaidért? És ,hogy számodra milye egy legjobb barát ,hogy viselkedik és legyél te is ilyen velük. Ne csak elvárd ,hogy legyenek a legjobb barijaid hanem tegyél is érte , viselkedj úgy ,hogy pótolhatatlan legyél a számukra.Azt írtad mással szorosabb a kapcsolatuk hát akkor te is tegyél azért ,hogy szorosabb legyen a barátság. Keresd őket sokat , persze ne tapadj és ne sajnáltasd velük magad ,hogy miért nem keresnek.. inkább érezd jól magad velük , írtad ,hogy lakóhely kérdése hát hívd el őket hozzátok. vagy hívd el őket cukrászdába stb. Ha meg próbálkozol sokat és tényleg nem vevők rád , akkor barátkozz más fele , olyannak aki tényleg kíváncsi rád és magadért szeret. Sok sikert:)
2013. máj. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nagyon jó tippeket adtatok! :)
2013. máj. 31. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!