Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordult már, hogy ismét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már, hogy ismét összejöttél a volt barátoddal? Ha igen kb. a szakítást követően mennyi időre rá találtátok meg ismét egymást?

Figyelt kérdés

És ki szakítoptt kivel anno?

Kort is kérek!

Köszi!


2009. okt. 7. 17:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
2004.júl ismertük meg 1mást,2005.szept szakított-az ok máig ismeretlen(én vendéglátóztam,így nappal aludtam és keveset voltunk 1ütt,bár 1ütt laktunk),aztán 2007. ápr. felhívtam csak úgy-találkoztunk és csók,love ismét! Nemsokára megszületik a kisbabánk is :)
2009. okt. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Én szakítottam a barátommal kb 1 év után... Szerettem, de már nem bírtam mellette. Azt hittem erős leszek. 3 hónap múlva felhívott, hogy találkozhatnánk kicsit csak úgy. Találkoztunk, rengeteget beszélgettünk, nevetgéltünk. Volt ez így még párszor, akár csak az első randik :) Végül úgy döntöttünk újrakezdjük. Nem volt jó döntés! Fél év múlva sokkal durvábban, sokkal hangosabban, sokkal embertelenebbül váltak el útjaink!
2009. okt. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
91%
Szia! Barátom 2 és félév után szakított velem, azzal az okkal h 'élni akar'... 2 hét után visszakönyörögte magát, mert megbánta, azonban kiderült h hazudozik... dobtam. Rá 1 hónapra elkezdtünk beszélgetni,találkozgatni, előtte nem is beszéltünk, és hát visszajöttek az érzések. Most megint ujra együtt vagyunk. De már nem olyan mint régen... Niki(18)
2009. okt. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Jöhet még :)

Az első válaszolónak üzenem, gratulálok a kisbabátokhoz :]

2009. okt. 7. 19:07
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Igen, volt ilyen.

De nincs ilyen, hogy "a szakítás utá mennyi idővel". Akkor, amikor a körülmények olyanok.

2009. okt. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

a "szakítás után mennyi idővel" úgy értettem, hogy azt követően mennyi idő telt el kb 1 év vagy több év mire ismét egymásra találtak

akivel ez már megtörtént

2009. okt. 7. 21:09
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

Elő.

2 é fél év után szakított velem, mert már nem volt szerelmes. 5 hónapot voltunk külön, utána újra összejöttünk, igazából szörnyű volt akkor. Tudtam h milyen volt régen, és ez annak valami gyenge árnyéka volt csak. 3 hónapot húztunk így, aztán közös megegyezéssel rájöttünk, h ennek semmi értelme, csak egymást kínozzuk. Igazából nem bánom, h így történt, ez volt a levezetés, mikor mindkettőnkben tudatosult, h ennek vége van, mégsem az első szerelem az igazi.

Szóval nem hiszem h túl sokszor helyrehozná a dolgot.

2009. okt. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%

Szakítottunk, helyesbítek ő szakított velem (én követtem el egy kisebb hibát, megbocsájtotta, de a bizalom miatt lett vége a végén). Aztán olyan se veled se nélküled kapcsolat volt köztünk majdnem 3hónapig és végül újra összejöttünk, és minden a legnagyobb rendben, sőt... :) Tökéletes!

Én 16/L 18/F

2009. okt. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

3 évet voltunk együtt... én szakítottam,mert ugy éreztem hmár elmult a szerelem,és sokat is veszekedtünk... Azóta 4 hónap telt el,neki ennyi ideje van barátnője is. Soha nem volt az a típus aki bírta egyedül,meg felejteni akart és becsajozott. 1 hónapja véletlenül összefutottunk,a véletlent követte egy-két másik alkalom. Lefeküdtünk,és sokat beszélgettünk,az jött ki h még mindig szeret hiába van barátnője. Én már akkor megbántam h szakítottam amikor megtettem,de legem volt a sok veszekedésből, A szakítás ellenére szerettem,de azt hittem h ő engem már nem és boldog a kapcsolatában. A történtek ráébresztettek h bármit megtennék h vissza csinálhassam kettőnk közt a dolgokat... állítólag ő is :S legalábbis azt mondja,h velem képzeli el a jövöjét,és én vagyok neki az Igazi,és h nagyon szeret... :Sde nem akarja megbántani a csaját,akivel most együtt van,és nem szakít... :( Én meg csak szenvedek... mert a csajt nem,de engem bánt :(

Jött és mindent felkavart,és nem lérdekli h most mit hagy maga mögött... :(

2009. okt. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%

Igen, gimiben 2 évig voltunk együtt, aztán meg jött neki állítólag a nagy ő, és engem hanyagolt, sőt felesége lett az illető meg 2 gyerek, aztán meg nemrég megint belém szeretett.

Ja mindketten fiúk vagyunk, hát lehet h elcseszte az életét, mert csak most merte bevállalni, hogy meleg, na de mindenesetre most jól elvagyunk, csak az asszony persze nem tudja hova tenni a dolgot.

22/f

2009. okt. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!