Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy ne érdekel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne érdekeljen ha a párom bámulja a nőket?

Figyelt kérdés
A párom megnézi a nőket az utcán. Most már látom, hogy a szőke vékonyak tetszenek neki (én is ilyen vagyok 1ébként). Engem nagyon zavar, mert mindig összehasonlítgatom magam velük. És még ráadásul le is tagadja. Sosem voltam féltékeny ezelőtt, most már látom milyen sz.r érzés. Hogyan küzdjem le vagy mit csináljak hogy ne érdekeljen? Őt sajnos nem lehet átváltoztatni, már mondtam neki hogy zavar, de be sem vállalja hogy bámészkodik. Tudom, hogy nem egy nagy dolog, meg a bámészkodás nem bűn, de akkor is zavaró tud lenni és simán elmegy az ember önbizalma.
2008. jún. 19. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én bizti nem hagynám. Ez már tényleg elég bunkó viselkedés.

Az én férjem legalább a jelenlétemben sosem csinált ilyet.

Lehet hogy téged szeret, de a vadászösztön minden férfiben ott van. Azért tényleg elég zavaró lehet. Beszélgess el vele

jobban, ha nem megy akkor én meggondolnám vele a továbbiakat.

A bámulás után majd mit kell még elviselned?

2008. jún. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
megértelek téged és azt is h.rosszul esik:((,de ezt elkell így fogadni!!!én ezt az érzést úgy tudtam nagyából legyőzni (néha elkap a féltékenység ez miatt:(( )h.gondold azt közben,de ez igaz is h.ő veled van!!!te kellessz neki,nem azok a csajok!!hiszen ott vam melletted,a te kezedet fogja,és téged csókol:)!a pasik ilyenek,szeretik megnézni a szép lányokat,de nem bűn!én azt szoktam neki mondani h.hűséget foagadott nem vakságot!de azért engem is szokott néha zavarni,de legyőzöm ezt az érzést:))!rmélem segítettem!!!és ezért tényleg ne érezd magad rosszul!!
2008. jún. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
ja és még gondolj közben arra is h.te tetszel neki a világon a legjobban:)),hiszen ott van melletted,és szeret téged!!!
2008. jún. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Veled van, téged szeret, csukott szemmel meg nem járkálhat... Te talán rá sem nézel egy pasira sem? Ez hülyeség, nincs ebben semmi rossz, nem kellene féltékenynek lenned.

Fiú vagyok, én is megnézem a jó csajokat az utcán, van hogy a barátnőm szól rám hogy nézzek már oda milyen jól néz ki az a csaj. Néha együtt beszéljük ki őket :D Ugyanúgy a pasikat ő is megnézi, engem sem zavar, mert bízunk egymásban.

2008. jún. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor elmesélem az én történetemet.

23 éves vagyok, 1 éve tört rám a nagy szerelem, az igazi, a mindent elsöprő.

Igazából előtte nem tudtam milyen a féltékenység, most már tudom. Nagyon sokat piszkáltam a páromat, hogy nézi a nőket. Mindig szóvá tettem neki. Aztán egy nap kiderült, hogy babaát várok. Na akkor lettem csak igazán "állat". Már a gondolatától is rosszul voltam, hogy rá fog nézni egy nőre. Piszkáltam e miatt.


Egyik ilyen esetnél nagyon elkapott a párom és azt mondta: "- Na idefigyelj!!!Én téged szeretlek, te vagy nekem a NŐ, a társ, a minden és tőled lesz gyermekem!!!Veled élek, téged akarlak!!!"

Ekkor megszállt az angyal, és már csqak mosolygok, ha ránéz egy nőre, mert tudom, hogy ÉN vagyok a világ neki!

Nagyon nehéz volt ezen túl jutnom, de sikerült.

Most már tudom, hogy pasiból van, és hidd el ez teljesen normális dolog, addig amíg nem szalad a nő után, akit megnézett.

Fogadd el, hogy vannak nagyon csinos lányok, de ettől te még nem vagy kevesebb! És vannak nálad kevésbé szebb lányok. Gondold át a pasi fejével is.

Én már túl vagyok rajta, és nem szólok érte.

Ha nézi, hadd nézze, de velem fekszik le este, és velem kel fel reggel. Nem akartam a többi nő karjába kergetni a féltékenységemmel.

Sok sikert!

Ránts egyet a válladon és mosolyogj, ha legközelebb megnéz egy nőt!

Kitartás...


17 hetes kismama

2008. jún. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

figyelja volt baratom zenesz volt, allandoan koncertek, tancoscsajok..allandoan oket nezte egy szal bugyiba..s letagadta. aztan sokat veszekedtunk emiatt...annyira feltekeny voltam es annyira rosszul esett...

Aztan vege is lett..most megismertem valakit, aki ugyanilyen h megnezi az utcan oket, csak legalabb nem tagadja:))

S mondta, h sok baratnoje ebbe belekotott, de o szeretne h ot ugy elfogadjak ahogy van...aztan elmentem vele diszkoba, sok csaj ismerose van, odament parhoz, es en meg magabiztosan mosolyogva ultem,mert mar tudom mit jelent ez...es ugymond beletorodtem...es vegul en jartamjol, mert bemutatott engem azoknak a csajoknak..szerintem ne csinalj nagy dolgot belole, nehogy o is megelegelje s elveszitsd..hidd el ha szeret ugyis melletted marad, megkotni meg senkit nem lehet magad melle...bar mi nok meg azt is szeretnenk...valahogy en is ugy szerettem volna,d e mar beletorodtem,s sokkal nyugodtabban veszem...hiaba kinozod magad, hidd el, semmi jot nem fogsz ezzel tenni a kapcsolatodnak. igen megnezi oket, mert szepek, de veled van mert TE vagy a fontos neki.ezt ne felejtsd el!Ne menjen el az onbizalmad, sot...mutasd ugy mintha az maximalis lenne..mitnha annyira biztos volnal aparodba, akkor meg a nok akiket megbamul,nem is mer kikezdeni vele,mert latja h biztos van okod magabiztosnak lenni...soksikert es nyugi

2008. jún. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
helyedben jól megnézném a pasikat, mikor vele vagyok. csak észreveszi magát. :)
2008. jún. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A féltékenység legnagyobb részt abból adódik, hogy nem bízol magadban, hogy te vagy neki a legjobb...
2008. jún. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!