Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj, ha nem vagyok szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha nem vagyok szerelmes a barátomba, hanem csak szeretem?

Figyelt kérdés

Vonzódom hozzá, nagyon rendesnek tartom és nagyon jó embernek. De nem vagyok belé szerelmes, mert úgy érzem, hogy nem tudok felnezni rá, nem ő a domináns a kapcsolatban. Eddig mindig olyan pasikba voltam szerelmes, akik engem irányították, ők voltak a dominánsak, lehet sokszor bunkók is, akikért nekem kellett teperni. Most meg semmit sem kell csinálnom, a barátom nagyon oda van értem. Nekem meg ez a helyzet furcsa, mindig a nehezen megkaphato pasik jöttek be. Ne értsetek félre, örülök neki, hogy a barátom ilyen rendes, de azt hiszem nem fogok rá tudni úgy felnezni, ahogy azt én szeretném. Viszont nem akarok vele szakítani, mert jól érzem magam vele, meg szeretem azért amilyen. Szerintetek ez baj? Kérlek ne szóljatok le.

22/L


2013. jún. 1. 20:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hogy baj-e? Nekem nem...
2013. jún. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%

Igen, baj.

Remélem, hogy nem így fogod leélni az életet, mindenki érdemel egy igaz szerelmet.

2013. jún. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj, csak kérdés, hogy te meddig bírod. Ha szerelem nincs csak szeretet, kérdéses a folytatás. Ha jól érzed magad vele, akkor még ellettek egy darabig. Viszont megint közre fog játszani egy favorizált pasi, reméljük nemet mondasz :). Ha nem akkor itt az ideje a változtatásnak
2013. jún. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%
Felnézni, úristen. Tipikus agymosott vagy, akinek bejön, ha szivatják. A túl jó az nem jó. Neked pofon kell.
2013. jún. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Pendulum92 ***** válasza:
52%

Alap esetben a szerelem átalakul szeretetté.


A te esetedben baj, kifejtem miért:


"De nem vagyok belé szerelmes, mert úgy érzem, hogy nem tudok felnezni rá, nem ő a domináns a kapcsolatban"


Ez viszont nagy baj. Magyarul papucs.


Leírtad, hogy neked a kihívást jelentő pasik kellenek.


Most még megelégszel vele, de később egyre nagyobb kihívást jelent majd, ha látsz egy neked bejövő pasit, aki még udvarolni is fog neked.


Akár meg is csalhatod, vagy ha nem vagy olyan, marad az örök sóvárgás.


Nem sok jövőt jósolok hosszú távon.

2013. jún. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Hát nézd, nekem nem baj... de ha esetleg azzal kapcsolatban vársz tanácsot, hogy érdemes-e így egymás idejét rabolni a barátoddal, akkor határozottan nem. Szeretem a testvéremet, anyukámat, a barátaimat meg a kutyámat, de a pasit, akivel együtt vagyok, alap, hogy szerelemmel szeretem szerintem. Meg szerintem a pasid is jobbat érdemel annál, hogy sima szeretettel szeressék. Ilyen alapon a haveroddal is járhatnál. Párkapcsolatra pont azért lépünk az adott személlyel, mert másképp érzünk iránta sima emberbaráti szeretetnél.
2013. jún. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

20:42


szóval nálad ha elmúlik a szerelem, vége a kapcsolatnak


amit a szeretetről írtál, az bicskanyitogató


de az élet majd megváltoztatja a nézeteidet, akkor is ha nem hsized

2013. jún. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De nem arról van szó, hogy elmúlt a szerelem, mert még nem régóta vagyunk együtt, tehát elvileg még lehetek....
2013. jún. 1. 20:51
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem lenne baj,de azt írod,neked ez a helyzet furcsa.Ha nem érzed jól magad a kapcsolatban,akkor már baj:)

Amúgy is egy hosszabb kapcsolatban minden macsó megszelídül idővel ha igazán szerelmes.Nem papucs lesz,csak nem fog fölényeskedni és irányítani jó esetben:) Persze van akinek épp ez kell...

2013. jún. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nekem olyan pasi az ideálom, aki okosabb nálam, jobb ember, felnézhetek rá, nálam ilyen az igazi férfi. Akit körülrajonghatok, akit akár magam felé helyezhetek. Lehet, hogy hülye vagyok, de én az ilyen pasikba tudok szerelmes lenni. Úgy néz ki szeretem a lábtörlő szerepet.

Aki papucs, azt nem tudom értékelni. Ezért nem tudom, hogy most mi lesz. Mert a mostani barátom nagyon más, mint az előzőek. De nem akarok vele szakítani, nem tudnék. Meg a sok bunkó pasi után jól is esik, hogy valaki így bánik velem, és, hogy most fordult a kocka. Egyébként meg elég érzelmes lány vagyok és abban bízom, hogy szerelmes leszek belé egy idő után majd. Ez esélytelen szerintetek?

2013. jún. 1. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!