Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baránőm nem hajlandó fogamzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baránőm nem hajlandó fogamzásgátlót szedni, mert hogy az káros. Hogy oldjuk meg?

Figyelt kérdés

Anyja-apja orvos,világ életében gyógyszerellenes volt,neki minden káros.


Tőlem védekezhetünk máshogy is,de szerintem ez a legbiztosabb.


De ha nem akarja bevenni,akkor...?



2013. jún. 1. 11:30
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

Használjatok óvszert!

Te könnyen beszélsz, elvégre nem neked kéne folyamatosan hormonokkal bombázni a szervezeted.

2013. jún. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%

Értsd meg őt!


Nem mindenki egyforma. Ebből kifolyólag a vélemények is eltérnek. Ki hogy akarja megóvni az egészségét a káros behatásoktól.

2013. jún. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
18%

Bocs de szerintem egyértelmű mitt kell csinálni ha a barátnőd nem akarja

És amostani fogamzásgátlók sokall biztonságosabak mint a 30 ével ezelőti tableták

A tebletákal az a gomd hogy nem mindenkinél hatnak van aki ugyis teherbe esik hogy megfelelően szedi . Ell lehet szurni a szedésétt ami terheséghez vagy hormon zavarokhoz vezethet. A tablátákbol nem mindink ugyan azt a tabletát kell be veni hanem felvan osztava ciklus és az határoza meg hogy mikor mejik szemet a csomagbol ez a pontos hormon adagolás miat van igy nem kell anyi mint a 30éseknl volt a hormon tartalom.

a gumi meg elszakadhat , spermás kézel lehet hogy megujazák . Szerintem a fogamzás gátló a hatásosab és jobb .

Az meg hogy valaki 30kg hizik azt nem lehet csak a tabira fogni. Perzse nagy üzlet perelni a gyógyszer gyárakat ez is hozá járul a rosz hirúkhöz főleg ha egy amarikai 12 válogatot parasztbol őszeált testült dőnt ugy joban halgatnak az érzelmekre mint az ész érvekre és száraz kutatásokra.

2013. jún. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó,nekem nem egyértelmű.Hagyjam el,vagy mire gondolsz? Akkor meg én lennék a paraszt,hogy még gumit is képtelen vagy húzni,meg hogy csak a farkamig látok,a csajom már nem is érdekel.De igen,érdekel.Ezért tettem fel a kérdést.

És az az én szememben is röhejes és meg sem érdemelte a lányt,hacsak emiatt szakít.

2013. jún. 1. 12:39
 25/38 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem régóta vagyunk együtt,négy hónapja.
2013. jún. 1. 12:39
 26/38 A kérdező kommentje:

A gumit én sem érzem mellesleg biztonságosnak,ezért kíséreltem meg,hátha enged,de nem fog.

De ő úgymond az első igazi barátnőm,akit úgy igazán szeretek,bár nem volt előtte sok,csak kettő és csak az orvoslátogatóval feküdtem le.Tényleg nagyon okos,meg minden oldalról szeretem,ez az egyetlen vitatémánk csak :)

Szóval ezt a szakítást témát hagyjuk,épp eléggé félek,hogy ő fog lépni emiatt és nem én.


Bár belemegyek az óvszerbe,de én meg azzal vagyok kb. úgy,mint ő a fogamzásgátlóval,hogy nem kedvelem.

2013. jún. 1. 12:45
 27/38 A kérdező kommentje:

Meg amiatt is néha baromira szarul érzem magam,hogy ezt pont neki magyarázom,akinek ez a munkája.Igaz,hogy nem erre specializálódott,de ért hozzá.

Mindig azt mondja,hogy a károsságával kapcsolatban egyet értenek a kollégáival,függetlenól attól,hogy nekik az feladatuk,hogy újakat "tömjenek" az emberekbe.

2013. jún. 1. 12:51
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
Ezen te próblémázol öcsém és nem a barátnőd.... Nem bírod felfogni, hogy ő nem fogja magát méreggel tömni, mert nem bírsz a farkaddal? Azt a nőt te nem fogod rátudni beszélni sehogy se ez biztos. Te vagy aki ezen pattog és majd nézhetsz körbe mikor nem lesz barátnőd. Neked bajok vannak a felfogással. Pl. én egy nő ért se fogok cigizni akár hogy pattog vagy akár hogy könyörögne. Ő se fogja az egészségén játszadozni a te kedvedért. Ha ezt nem bírod felfogni és te a csajod okolod akkor kereshetsz más nőt.
2013. jún. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

"Bár belemegyek az óvszerbe,de én meg azzal vagyok kb. úgy,mint ő a fogamzásgátlóval,hogy nem kedvelem."


Csak az óvszerre nem megy rá az egészséged, ez csak kényelmi faktor. Egyértelmű, hogy ha a barátnőd nem akar gyógyszert szedni, akkor mit kell csinálni: óvszer. Ennyi, nem kell ezen tovább nyüsszögni meg győzködni.

2013. jún. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
23 as vagyok. Adig verd egy lapátal amig nem érti hogy ugy jobb XD Mért te mikre gondoltál a te életed tedud hogy gumiba akarsze kurni vagy megteheted hogy kodobsz egy csajt azt másnap lesz ojan akihö nem kell gumi.
2013. jún. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!