Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baránőm nem hajlandó fogamzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baránőm nem hajlandó fogamzásgátlót szedni, mert hogy az káros. Hogy oldjuk meg?

Figyelt kérdés

Anyja-apja orvos,világ életében gyógyszerellenes volt,neki minden káros.


Tőlem védekezhetünk máshogy is,de szerintem ez a legbiztosabb.


De ha nem akarja bevenni,akkor...?



2013. jún. 1. 11:30
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

"Tőlem védekezhetünk máshogy is,de szerintem ez a legbiztosabb. "


Akkor védekezzetek mással.

Már bocs, de most komolyan ennyire hülye vagy ? De tényleg bocs!

Pont, hogy a tabletta nem a legbiztonságosabb. Kezdjük ott, hogy a pearl indexe, rosszabb mint a gumié, ezen felül a nemi úton terjedő betegségek ellen se véd! És akkor még nem is beszéltünk arról, hogy töménytelen hormont tartalmaz. Szerinted ez a legbiztosabb? Az ára? Az sem kis összeg.


Igen, valóban sokan szedik ma már. És akkor mi van? Nem a "divatot" kell követni. Ma már divattá vált.

A rengeteg hormon miatt igen káros, és nem rögtön jelentkeznek majd a mellékhatások, hanem évek múltán.

2013. jún. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

Oké,akkor jó.


Amúgy gyógyszerész,szóval csak tudja,miről beszél.Az antibiotikumot se vette be,pedig azt doki írta fel neki.Hát akkor még erről hogy tudná meggyőzni valaki is?

2013. jún. 1. 11:47
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
A Pharmatex minden csak nem biztonságos, a gyógyszer minden csak nem egészséges (ismerek olyat, aki fél év alatt 30 kilót hízott tőle). A legjobb, legbiztosabb az óvszer.
2013. jún. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

Mármint úgy volt gyógyszerellenes,hogy nem vette be.

De amúgy nyilván érdekli ez a "világ",mivel ezekkel dolgozik.

Csak nem éppen fogamzásgátlókkal.

2013. jún. 1. 11:49
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

"Csak manapság annyian szednek és semmi bajuk"


Hm a nagy szakértő. Ezt gondolom akkor szűrted le mikor fiatal nőkre gondolsz akik aktívan szedik. Gratulálok zsenikém. Egy olyan tablettáról beszélünk ami szervezetet nagyban befolyásolj, benne is van a nevében, hogy gátló! Na meg persze te az emberek egészségüket szemre látod ugye? Ránézel valaki és ó hát ez egészséges. Te és neked van barátnőd? Hát az az érzésem, hogy csak egy ideig.

2013. jún. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

Mi is paharmatexet használunk.


DE! Ezt csak azoknak ajánlják, akiknek nem baj, ha becsúszik a baba.

2013. jún. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
67%

Ja, és még van a magas vérnyomás is. Nagyon klafa az is.


(Mondjuk, én pont a leginkább biztonságosabb mivolta miatt szedem a fogamzásgátlót, tehát megértelek kedves kérdező. De a mellékhatások nem olyasmik, amivel bárki szívesen eljátszadozna.)

2013. jún. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
91%

Egyértelműen káros a fogamzásgátló. Nem ismerek olyan nőt aki ne panaszkodott volna róla. Volt egy barátnőm még 3 éve. Neki rendszeresen előírta a doki vérzés problémái miatt. Minden 2. este bőgött és sajnáltatta magát, hogy emiatt nem lehet gyereke.

Még én is elvetem a dolgot és merem vállalni a mondandómat, hogy nagyon sajnálom azt a nőt aki ilyennel tömi magát. Egyébként is a barátnőd a saját egészsége érdekében csinálja. Fogadd el. Felesleges ugrálnod érte, csak azért, hogy a brokidnak jobb legyen.

Óvszerrel is lehet szexelni. Nem a világvége.

2013. jún. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

Hát kénytelen leszek óvszerrel,mert ebből már voltak nagy veszekedések.

Bármit mondok,úgyse hatna rá.Azt mondja,meg se próbáljam, főleg nem neki megmagyarázni,úgysem fogja szedni.

Meg folyton panaszkodik,hogy az előző barátja (eü-s),ő bezzeg megértette.Hát,ha nem akarom elveszíteni,akkor muszáj lesz...

2013. jún. 1. 12:11
 20/38 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem,mit izél ezen ennyit.Nekem is volt korábban ilyen körben mozgó barátnőm (bár ő orvoslátogató volt,nem gyógyszerész),ő is jól ismerte a gyógyszereket,de nem problémázott...
2013. jún. 1. 12:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!