Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az lenne a problémám hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lenne a problémám hogy minden kapcsolatomnak vége és nem tudom miért mert mindenki szerint romantikus vagyok helyes figyelmes ráadásul sportolok így a kinézetem se rossz és mindig csúnyán szakítanak velem pl?

Figyelt kérdés
a másik sráctól hamarabb megtudtam mint a csajtól ilyenek és tudom hogy ez elég nyálasra sikeredet de már nagyon a padlón vagyok szóval értékelném a válaszokat?

2013. máj. 29. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert túl rendes vagy,és hiányzik nekik a rosszfiús báj.
2013. máj. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor talán tegyél fel egy kérdést, mert ebben ugyan van két kérdőjel, de egyik sem kérdés.
2013. máj. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jó, hogy romantikus vagy, és helyes, de milyen EMBER vagy?

Megértő? Türelmes? Van humorod? Odafigyelsz a barátnődre?

Miért szakítottak veled legutoljára? Hány éves vagy?

2013. máj. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
fiú és igen odafigyeltem mindre a koromat pedig nem árulom el nem vagyok 60 éves de 16 se
2013. máj. 29. 13:45
 5/9 A kérdező kommentje:
ja a szakításos hát azért mert neki nagy volt a távolság és nekem hetente 2 nap délutánom foglalt volt mindig mert edzésem van amiket rendszeresen kihagytam miatta
2013. máj. 29. 13:47
 6/9 A kérdező kommentje:
neki meg ez nem fért bele hogy kb 30 percre laktunk egymástól kocsival
2013. máj. 29. 13:49
 7/9 anonim ***** válasza:

30 percre :D

Ez egy hülye p.csa! Már ne haragudj! Ne is sajnáld az ilyet!

2013. máj. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez nevetséges... nem lehet, hogy túl fiatal volt a lány?
2013. máj. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát fiatalabb volt mint én egy évvel ez igaz
2013. máj. 29. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!