Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18éves vagyok és nem olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18éves vagyok és nem olyan nagy a libidóm, mint a páromé.. Meg hát a szüleinkkel lakunk, nincs lehetőség mindig szexelni. Nem fog elhagyni, ugye?

Figyelt kérdés
ő 20 éves, szerelmesek vagyunk egymásba, de félek hogy nem elég neki...
2008. jún. 18. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
ha szeret, várni fog addig amig elég érett lesz a kapcsolatotok arra, hogy össze költözzetek és akkor mehet a menet :))
2008. jún. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
El kell menni valami elhagyatott parkba dugni:P
2008. jún. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy idő után frigid kurvának fog tartani aztán nézhetsz. Egyébként meg szülők sose dolgoznak? vagy mi?
2008. jún. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát az ő anyukája otthoni munkát végez,nekem meg itthon van az öcsém,amikor anyáék dolgoznak...mindig mondom a páromnak,hogy tudom hogy több kéne neki,de én nem tudok úgy,hogy anyáék kint mászkálnak,meg valamelyik nap is kopogott az anyja,hogy be kell jönnie valami papírokért...hát úgy ugrottam le róla,hogy majdnem összetörtem magam...meg nekünk nem 5perces egy szex,szóval nem tudjuk azt megcsinálni,hogy na dugjunk gyorsan...
2008. jún. 19. 09:49
 5/9 A kérdező kommentje:
ja és én összeköltöznék vele már most,de suliba járunk,meg még fogunk is tanulni pár évig...nekem alapból 6éves a középsuli....
2008. jún. 19. 09:50
 6/9 A kérdező kommentje:
nem vagyok frigid kurva,mert kívánom,csak nincs kedvem mindennap szexelni,ahogy neki,hanem csak hetente 1-2szer
2008. jún. 19. 09:51
 7/9 A kérdező kommentje:
várom még a válaszokat
2008. jún. 19. 10:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyaez volt mindig azzal a különbséggel h nekem nem kopogott anyám, de 3 év alatt egyszer sem buktunk le. Ilyeneket csináltunk h nem az ajtoval szemben, hanem mellette csináltuk, ha belép legyen idő eltenni:D, meg mintha délutáni tv-zés alatt pokroccal betakarozva nyomtuk, ha bejön akkor nem lát semmit stb...sok taktika van. Vagy várjátok meg az éjszakát akkor már senki nem zvarhat. De igazűábol ha akarjátok bárhoél meglehet ezt oldani okosan :D
2008. jún. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyik barátnomnak is ez van, h a bartánője korántsem igényel annyi szexet mint ő és hát nagyon kivan miatta már 2 éve együtt vannak. De miért nem kivánod minden nap, ha mindig jó? ebből sosem elég...
2008. jún. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!