Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A parommal osszevesztunk, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parommal osszevesztunk, egy honapja nem talalkoztunk. O azota irt 2 sms-t,2 hete, es egy hete. Szeretnek bekulni, most irjak neki en?

Figyelt kérdés

Vagy inkabb legyen noi buszkesegem, es varjam meg , mig ujra ir? Vagy lehet azt gondolja , most mar nekem kellene irnom?

19 L


2013. máj. 27. 21:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Írj, mondd neki, hogy találkozni akarsz vele, hogy szemtől szembe is a megmondd neki, hogy vége.
2013. máj. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nekem egy ilyen pár nem kéne, hogy amikor minden jó még akkor is félre toll, ha meg rossz a viszony, még teperjek mellé?


Én hagynám a francba, ne haragudj. Ez ilyen "jelképes" megkérdezem mizu van veled, nem teperés. Ez semmi, hagyjad.

2013. máj. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
^ Bocs a helyesírásért.
2013. máj. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Igazad van!

Az nem teperes, ha ir 2 sms-t , ugy erzem.

2013. máj. 28. 15:54
 15/16 anonim ***** válasza:

Ez kb olyan mint amikor én szabadidőt és energiát áldozok valakinek azért, hogy segítsek neki, erre viszonzásul kapok egy angol anyagot, amire k.rvára nincs szükségem, de angolt tanulok és hátha segít, csak azért, hogy elmondhassa, hogy viszonozta.


Az másik kérdés, hogy én udvariasságból nem mondom azt, hogy "mi az anyámat kezdjek ezzel a szarral, nem kell", persze ezt kéne.


Neked sem kéne hagynod, hogy hülyére vegyenek, ez a keresett, írt két üzenetet hetek alatt, húúúú, de mégis elmondhatja magáról, hogy de hát "én kerestelek", persze csak nem mindegy mennyire keresett, mert ez pont az a kategória, hogy elmondhatja, hogy keresett meg elmondhatja, hogy segített nekem, csak éppen kitörölhetem vele a s.ggem/ nem ezt vártam.

2013. máj. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Igazatok van!

Nem irok neki!

2013. máj. 28. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!