Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A parommal osszevesztunk, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parommal osszevesztunk, egy honapja nem talalkoztunk. O azota irt 2 sms-t,2 hete, es egy hete. Szeretnek bekulni, most irjak neki en?

Figyelt kérdés

Vagy inkabb legyen noi buszkesegem, es varjam meg , mig ujra ir? Vagy lehet azt gondolja , most mar nekem kellene irnom?

19 L


2013. máj. 27. 21:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ha ő írt, akkor gondolom ő már megtette a lépést. szerintem írj neki, hogy beszéljetek. még a végén késő lesz
2013. máj. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Talán ha elmondanád miért veszekedtetek akkor tudnánk segíteni.
2013. máj. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
írd,hogy nem kaptad meg a 2 sms-ét:))
2013. máj. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igazabol azon, hogy nem szant ram eleg idot. Minden fontosabb volt.
2013. máj. 27. 21:44
 5/16 anonim ***** válasza:

Hát akkor hagyjad, teperjen egy kicsit.

Ezek után ha nem köpi ki a belét, hogy vissza szerezzen, akkor hanyagold.


Majd ha úgy érzed eleget futott, akkor talán visszafogadod, addíg legyen tartásod, ne hagyd, hogy hülyére vegyenek.

2013. máj. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
# Azt hiszem igazad van! Ugy erzem- es igy is volt- , hogy nem foglalkozik velem, inkabb a meccs, a baratok, a bicajozas, golf nezes, stb. En meg az utolso helyen. Sot, volt, hogy elkuldott haza, hogy o " nyugodtan " nezhesse s tv-t!
2013. máj. 27. 21:51
 7/16 anonim ***** válasza:

Egy hónapja nem beszéltetek??? Ez milyen kapcsolat? És azon vesztetek össze, hogy nem szán rád elég időt? itt a bizonyíték, hogy tényleg nem, úristen..


Mi, ha nagyon durván összeveszünk, két napnál többet nem bírunk ki, lehet hogy ugyanúgy haragszom rá, de én utálom ezt a büszkeséget meg utálok vele sz*rban lenni, főleg hogy jobban szeretem bárkinél, ezért keresem vagy ő keres. de egy hónap.. nekem ez sok


Amúgy mit vársz? írt két sms-t, ez nem kapcsolat.. egy hónapot nem lehet kibírni, ha az ember szerelmes, főleg ha csak ilyen bagatell dolgon vesztetek össze.

2013. máj. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hat ezaz, en is ezt mondom, ez nem kapcsolat, nem vagyok fontos neki...
2013. máj. 27. 23:07
 9/16 anonim ***** válasza:
de úgy néz ki, neked sem elég fontos, mert akkor reagáltál volna az sms-eire, vagy kerested volna már..
2013. máj. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Valaszoltam neki, annyit kerdezett, hogy vagyok. Mutottek es erre irt, hogy vagyok. Irtam , hogy jol. Ez volt egy hete. Azota semmi.

Ezen gondolkodtam, hogy irjak- e most en.

2013. máj. 27. 23:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!