Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a volt barátomat?

Figyelt kérdés
Találkoztam a volt barátommal. 8 hónapja szakítottunk, és azért taliztunk, mert még régebben nála maradt az egyik pólóm és azt hozta vissza...elkezdtünk sétálni, beszélgettünk, meghívott fagyizni, vagy másfél órán át sétáltunk és meséltük egymásnak az életünket, a végén hazakísért és mint az első talin puszit adott...lehet túlreagálom, az egészet de én még mindig szeretem vissza akarom kapni!:( hogyan tovább?

2013. máj. 13. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
hívd el újra
2013. máj. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de azt nem venné nyomulásnak, hogy talizni akarok vele, holott már semmi közünk egymáshoz?:/
2013. máj. 13. 22:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Kitudja lehet már ő is máshogy gondolja.. :) vagy írj neki üzit vagy ne elhívd egyből telón hanem hívd fel beszélgessetek és pár nap múlva csak
2013. máj. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
sokan mondták, hogy várjak míg ő lép...de annyira jó volt ma vele...mint az első randinkon...:)
2013. máj. 13. 22:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne várd csak míg ő lép. Te lépj csak előtte beszélgess vele egy két napig és amikor úgy érzed hívd el.
2013. máj. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
(1) Miért szakítottatok? (2) Ha szakítottatok, akkor gond volt, elő fognak újra jönni. Nem kellene újrázni…
2013. máj. 16. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért szakítottunk, mert a kapcsolatunk alatt nem szeretett igazán belém legalábbis ezt mondta. :/
2013. máj. 16. 20:19
 8/9 anonim ***** válasza:
És Te képes lennél olyan emberrel lenni, párkapcsolatban, aki nem szerelmes? Igen, tudom, változhat. De ha akkor nem volt szerelmes, akkor nem is fog. Szerintem.
2013. máj. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A talink óta minden nap írt nekem valamit, már nem tudom hova tenni...kb 1 hónapja is írt egy sms-t h "te jársz a fejemben, mi történik veled" ekkor sms-eztünk egy darabig, és utána jött ez a tali. Már nem tudom mit érezhet, én tudom hogy nem múlt el nyomtalanul a szerelem bennem..
2013. máj. 17. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!