Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjatok tanácsot hogyan szerezzem vissza a volt barátomat?

Figyelt kérdés
Minden tippet elfogadok, foleg olyanoktól, akiknek ez be is jott
2011. febr. 10. 20:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

1. Nem a tiéd.

2. miért lett vége?

2011. febr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Ha szakítottatok tedd túl magad rajta, ha nem teszed, és közeledsz még elé látja hogy megalázod magadat és csak jól kihasznál.. legyen benned annyi ölbecsülés hogy szóba se állsz vele..
2011. febr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%

Aranygyűrű,hatalmas virágcsokrok,bűnbánat,meg legyél jóban a családjával.Nekik is vigyél ezt azt.

A héten egyszer nézz be a muterjához,elkávéztok,informálódsz,hogy mi a szitu stb.

2011. febr. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hát ez ahhoz kevés,hogy segíteni tudjunk...
2011. febr. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szakitott mert szerinte kihűltek az érzések, nem igazan tudja, hogy kell viselkedni egy kapcsolatban, nagyon gyerek még.
2011. febr. 10. 20:16
 6/13 tsz-tag ***** válasza:
hmm a fegyver és a pénz nagy úr...fizesd le vagy fogj rá fegyvert...bárhova veled fog menni ezt igérem
2011. febr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

van egy hónap fellángolás utána sajnos lehülés következik, ilyenkor kell a legjobban figyelni egymásra nameg persze ilyenkor kell néhány estét egymásnak szentelni hgy ne távolodjatok el..


Távkapcsolatban élek és pont ez az amit hiáyolok, és félek hogy elveszítem ŐT :( ^^

2011. febr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az én barátom ugyanezért szakított. De egy ideje még midnen rendben volt.. Valaki,akinek sikerült már, azért elmondhatná, hogyan tette. :)
2011. febr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
az utolsónak: en nem akarom elfelejteni őt, és reménykedem, hogy maj hiányozni fogok neki, és rájön, hogy rosszabb neki nélkülem mint velem.
2011. febr. 10. 21:30
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt teszem. :( De nem tudom vele tartani a kapcsolatot, msn-re nem jön fel, máshogy meg nem tudom elérni..
2011. febr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!