Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a volt barátomat?

Figyelt kérdés
Szóval 7 hónapja szakítottunk az akkori párommal,a vége fele már nyitott kapcsolatként működött ez a dolog köztünk,aztán mindkettőnknek megtetszett más.De mára már mindketten szinglik vagyunk,és én úgy vettem észre h hajlunk is újra egymás felé.A legjobb barátomnak a bátyja,és heti rendszerességgel vagyok náluk,csak nem tudom,hogy kezdjek neki.Esetleg aki volt már hasonló helyzetben,az írhatna.Előre is köszönöm.
2010. dec. 11. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán el kellene kezdened beszélgetni vele erről a témáról...
2010. dec. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,ez már az én fejemben is megfordult...:D csak lehet nem mernék így odaállni elé,és nekikezdeni.
2010. dec. 11. 22:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Pedig másképpen nem nagyon megy...

Szerintem egy próbát megér...

Én is hasonló cipőben vagyok...Ha most ideállítana a volt barátnőm, bizony nem tudnék nemet mondani neki, de egyenlőre csak azt látom, hogy utál engem...Vagy nem tudom...Én már próbáltam felé nyitni, de nem hagyta...

Szerintem próbáld meg mindenképpen...

2010. dec. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :),hát elvileg holnap is megyek,lehet erőt veszek magamon.Kedves utolsó,megkérdezhetem,hogy miért utál a barátnőd?
2010. dec. 11. 22:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagyjuk...
2010. dec. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!