Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szerezzem vissza a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza a volt barátomat?

Figyelt kérdés
Hát az a helyzet, hogy ma összefutottam exemmel.. és most újra előjöttek a régi emlékek, már nagyon régóta megbántam hogy szakítottam vele és ahányszor látom a sírás kerülget hogy már nemtudok megváltoztatni semmit.. ő már kb 8 hónapja együtt van egy lánnyal, mi tavaly novemberben jöttünk össze egy buliban, aztán rá 1 hónapra szakítottam vele.. és utána nagyon megbántam, fel is hívtam még akkor régebben hogy én még mindig szeretem de ő megmondta hogy ennyi volt és szereti a b.nőjét.. Valaki segítsen de ne olyat íjatok, hogy felejtsem el... ígyis nincs egy nap amikor nem gondolok arra hogy milyen jó lenne ha most tavaly lenne....
2010. szept. 28. 21:47
1 2
 1/14 Moszuke ***** válasza:

felejtsd el.



(komolyan)

2010. szept. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Miért szakítottatok?
2010. szept. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
gondolj arra hogy te mit éreznél ha a pasid exe megpróbálna téged kitúrni a pasid mellől... el KELL felejtened, lassan már 1 éve volt, 1 hónapig jártatok...próbáltad már egyáltalán elfelejteni, nem csak éldegéltél, mondván hogy egyszer biztos elmúlik?
2010. szept. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hát nemtom hülye voltam... megmondtam neki hogy nem illünk össze meg ilyen hülyeségek ami nem is igaz... :S nagyon sok közös van bennünk és gondolkodásmódban is tökre megegyezünk. sajnos nem gondoltam a következményekre.. és most meg szenvedek :(
2010. szept. 28. 21:55
 5/14 anonim ***** válasza:
Sajnos már nem tehetsz semmit.
2010. szept. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

De ne legyél depressziós. Nem csak a könnyek és emlékek maradtak számodra + az örök lelkiismeretfurdalás.

Esetleg még barátok lehettek a fiúval, ha nagyon akartok.

De inkább keress valaki mást, akit megérdemelsz és megérdemel téged. Kezd új életet és légy úgy boldog.

2010. szept. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
hát azt nem említettem, de van barátom 3 hónapja vagyunk együtt... de hát többen is mondták hogy kihasznnálom mert annyira nem vok szerelmes belé.. meg nagyon különbözünk. :( de ő nagyon szeret, és ezért nem hagyom ott..:/
2010. szept. 28. 23:36
 8/14 anonim ***** válasza:

Vagy szereted te is, vagy nem.

Ne tedd tönkre az életét.

2010. szept. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Aki ilyen hülye az így jár,bocs de ez az igazság meg te sem tudod mit akarsz , mikor együtt voltál vele , ah nem kell , most meg mar kéne,aztán megint jön valami "roham" és újra nem kell,tudod nem minden pasival lehet játszadozni,van aki csak annyit mond ezek után hogy kopj le,mi vagyok én nudlikutya ?Nem csak a nőknek van becsülete.

Főleg hogy csak 1 hónapig voltatok együtt az nem valami sokk,pasiknál sokkal több idő kell hogy ragaszkodjon valakihez és azt ki is kell érdemelni de te nagyon mellé nyúltál.Ez van ne ábrándoz és pattanj le a magas lóról.

2010. szept. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ne szerezd vissza. tényleg ne. legalábbis addig ne amég együtt van mással, eszedbe se jusson. az undorító dolog. csak képzeld el, hogy ha veled tennék mit éreznél ... nem teheted ezt sem az exeddel sem azzal a lánnyal akivel együtt van . volt egy lövésed, azt elcseszted, lehet hogy lesz még, de jobban teszed hogyha továbblépsz ... de nem úgy, hogy most meg egy olyan gyerekkel vagy együtt akit te nem is szeretsz... ő meg igen ... őt is tönkre akarod tenni ? miért kell ezt csinálni most komolyan ? akkor mondd meg neki hogy nem szereted, de ez nem sportszerű. sem az hogy vele maradsz azért mert ő szeret, sem az hogy közben azon agyalsz, hogy támassz fel egy kapcsolatot úgy hogy közben szétrombolnál egy másikat ... lépj tovább és ne légy ilyen. legalább is próbálj meg előre gondolkozni és belegondolni abba hogy mik lehetnek a következményei a tetteidnek .sok sikert ;)
2010. szept. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!