Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy jobban tudjak bizni a baratomba?

Figyelt kérdés
Eleg furcsan hangzik a kerdes de hatha volt mar valaki hasonlo helyzetben.Szoval tavkapcsolatban vagyok es mar ketszer elhagyott egy lany miatt nos az kidobta 2x is majd visszajott hozzam aztan megintmegcsinalta ezeket.Msot kb ket hete minden oke tenyleg sokkal jobb mint eddig,megvaltozott koztunk a kapcsolat.Ilyen nem volt meg eddig de megsem tudok benne megbizni felve mondom ki neki,hogy szerettem mert mindig eszembe jutt h mikor utoljara mondtam neki akkor o masnak is mondta es ot jobban szerete.Minden nap azon vagyok ,hogy megbizzak benne de egyszeruen nem megy!O meg azon van kiakadva,hogy miert nem bizzok benne meg minden.Mit tegyek?Van ennek jovoje?
2009. okt. 5. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezen neked gondolkodni kell?!?!

Adtál neki esélyt,mindig eljátszotta.

Én nem fogadtam volna vissza egyszer sem,ha elment,mert a másikat jobban szerette,akkor minek kellek én?Csak hogy ne legyen egyedül az átmenetek között? Na ne.

Szerintem egyet tehetsz: lapátra teszed.Ennek így semmi értelme.

Légy erős!

puszi

2009. okt. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Talán elsőre fura lesz, de a kérdésedre válaszolok.


Azt tedd, hogy jobban bízzál magadban!


Ha állandóan az jár az eszedben, hogy megbízhatsz-e a másikban, az nem jó. Javítsd az önbizalmadat! Fedezd fel, hogy nem kell másokba kapaszkodva élned, megállsz a magad lábán, vannak értékeid, amiktől értékes vagy Te magad is! Egyenrangú vagy a sráccal, és sem neked nem kell rettegned, hogy mi lesz, ha "kidob", sem neki nem kell hálásnak lennie, hogy egy ilyen "szuper" csaj szóba áll vele. Egyszerűen azért legyetek együtt, mert jó nektek együtt. Ha pedig nem jó, akkor ne legyetek! Azért ne, mert egyedül rossz, mert a másiknak kelletek, mert a szomszéd lánynak is van barátja stb. Csak és kizárólag akkor és azért, mert MINDKÉT fél ezt akarja. Akkor viszont nem érdekes a miért? Csak az, hogy szeressétek egymást, keressétek egymás kedvét, mi jót lehetne tenni a másikkal... (Persze csak annyit és akkor, amennyire van fogadó készség a másik félnék. Nehogy belehaljon a sok jóba!) :o)


Szóval ne MONDD, hogy szereted, hanem SZERESD! Akkor sokkal nagyobb az esélye, hogy Ő is VISZONT fog SZERETNI. Ez egy cselekvés, nem csak érzés. Ha szereted, kimutatod, megteszel neki dolgokat, figyelsz rá, vele örülsz, jót akarsz neki, mint saját magadnak. Cselekvés, amit Te teszel, hogy Neki jó legyen. Ezt jelenti valakit szeretni. Ha pedig Ő ezt nem viszonozza, akkor mást kell keresni. Olyat, aki viszont szeret Téged. Tulajdonképpen egyszerű, csak sokan elbonyolítjuk.

2009. okt. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
én most tapasztaltam meg a legjobb barátnőm és a hapsimnál hogy(N.B.S)ne bizz senkibenn.sajnálom de nekem ez a véleményem.maximálisan megbiztam mind ketőbenn és ezz lett a vége.csalodás felsőfokon!!!
2009. okt. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:)Fokent a masodiknak:)
2009. okt. 8. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!