Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, zavarna titeket, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, zavarna titeket, ha a kiszemelteteknek nem lennének barátai?

Figyelt kérdés
Mivel elköltöztem egy teljesen másik városba, elég messze onnan, ahol felnőttem. Így találkozni sem tudok azokkal, akikkel régebben jóban voltam, valamint időm se nagyon van rá, úgy érzem, teljesen kikoptak, csak neten tartottam velük a kapcsolatot, de az is megszakadt idővel. Egyedül érzem magam az új városban, igaz barátaim nincsenek itt, sőt már ott sem, ahonnan elköltöztem. Itt max csak ismerőseim vannak, most kezdtem el dolgozni, onnan ismerek embereket, ismerkedek. Úgy érzem, idővel ez majd kifog alakulni ami a baráti,ismerősi körömet illeti, de addig is olyan kellemetlennek érzem, hogy ha megismerkedek valakivel, és azt kell mondanom, nincsenek barátaim, jóformán egyedül telnek a napjaim.
2013. máj. 27. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
még örülnék is neki, mivel nekem sincsenek egyáltalán 23F
2013. máj. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, én is hasonló cipőben járok, de ez a pasizásban még nem akadályozott. :-)
2013. máj. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az lenne a legjobb, ha családja se lenne, a rokonlátogatás fájdalmas dolog
2013. máj. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha ilyesmi miatt nincsenek, az nem zavarna. Csak az lenne gyanús, ha soha nem is lettek volna.
2013. máj. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem zavarna.
2013. máj. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem zavarna.

Sajnálnám miatta,de nem zavarna.

2013. máj. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem zavarna.

Ha aranyos vagy és jófej, a legkevésbé sem érdekel h hány barátod van.

2013. máj. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

kissé megnyugodtam.

2013. máj. 27. 16:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki mert akkor csak az enyém a lány muhahaha :D
2013. máj. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!