Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A GYK-n lévő válaszadók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A GYK-n lévő válaszadók tényleg ennyire idealista világban élnek illetve ilyen jó emberek lennének vagy esetleg álszentek párkapcsolatok tekintetében?

Figyelt kérdés
Válaszadásokból azt vettem észre, hogy egy szuper világban élünk, ahol csúnya pasiként is könnyen találhatsz párt magadnak, ahol szegény pasik is könnyen találnak nőt maguknak, ahol nem számít a méret, ahol a tökéletes férfias domináns helyes pasik hűségesek és nem csalják meg soha a párjaikat stb stb..... Mintha egy idealista világban élek a válaszok alapján.
2013. máj. 14. 18:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Csúnya pasiként könnyedén találok párt? Mi van? 21 éve a szar is kelendőbb nálam, és ahogy látom, vagyunk így páran.
2013. máj. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
kicsit szelektíven vizsgálod a kérdésekre adott válaszokat.
2013. máj. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
valószínű aki itt tölti sokat az idejét.. abba van pár hiba. .ezért máshogy látja a dolgokat mint "egy pláza cica"
2013. máj. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Biztos akad azokból akiket mondtál. De szerintem vannak itt normálisak is.

Igaz sok esetben nem történik meg a nagyfokú őszinteség.

2013. máj. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A világot az emberek teremtik, ők teszik olyanná, amilyen. Ergo, ha valakinek van önbizalma és elszánt, és képes tenni azért, hogy legyen valakije, akkor lesz. Csak úgy, mint egy párkapcsolatban. Nem kell megcsalni az asszonyt, azért mert nem jó vele a szex már. Egyénfüggő. Nem kell ideális világban élni ahhoz, hogy boldogak legyenek az emberek. Ezt kéne felfogni.
2013. máj. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nyilván van sok ellenpélda de az emberek többnyire megtalálják a párjukat (és nem méret,pénztárca vastagság alapján)
2013. máj. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, rengetegen itt szerintem álomvilágban élnek, és nem tudják, hogy pl. alacsony, dagadt és ocsmány pasiként LEHETETLEN olyan lányt találni, aki képes lenne 1-2 percnél tovább a közelemben megmaradni, mert a lányok nem égetik magukat olyan ocsmány pasival, mint én.
2013. máj. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tartós kapcsolataim sosem voltak, márha 2 hónap tekinthető annak, néha összejön egy-két egyéjszakás, és asszem ja, kb ennyiben ki is merül a nőkkel kapcsolatos oldalam.

Nem velük van a baj, csak én valahogy képtelen vagyok megállapodni, pedig sokan próbálkoztak, aztán mentek el keserű szájízzel, másrészt arra nem gondoltál kedves kérdező, hogy nem mindig a valóságot tükrözi a válaszadók irománya?


Ííí, csavart labda, ezek szerint sanszos, hogy én is hazudok.

2013. máj. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja, ezek szerint tényleg ilyenekből áll a világ :D Meg magányos debreceni fiúkból :D
2013. máj. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Legjobb amikor megteremtik a tökéletes pasit, aki mindig hűséges stb, és elhiszik, hogy sok ilyen pasi van :D
2013. máj. 14. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!