Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki érdektelen a párkapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki érdektelen a párkapcsolatok iránt és frigid is annak könnyebb az élete?

Figyelt kérdés
Ismerek olyan fiúkat, lányokat, akik aszexuálisok, illetve nem vágynak kapcsolatra, nem érdekli őket az egész, igazi szingli típusúak, magányos farkasok. Az ilyen típusú embernek könnyebb az élet-e, mivel a párkapcsolatok szerintem megnehezíti az életet, rengeteg bajjal problémával jár. Pl a GYK-n is a legtöbb kérdés ide érkezik a párkapcsolati témakörben, azaz a leglátogatottabb témakör szerintem.
2013. máj. 9. 20:38
 1/5 anonim válasza:
Nos,ez kétoldalú.Szval megspórolhatsz nagyon sok veszekedést,viszont van,aki mindig melletted van, és segít.. :/
2013. máj. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Egy párkapcsolatnak sem kell problémásnak lennie, és anélkül is lehet elég baja valakinek.
2013. máj. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Könnyebb. Nem kell kölökneveléssel szarakodni, nem kell a párodra se időt, se pénzt szentelni, igazi idő és pénzmilliomos vagy, csak a karrerednek élhetsz, meg a céljaidnak. Bármikor változtathatsz is ha úgy szotyizik kedved, nem kell a családi kötelékben kínlódni. Bármikor mehetsz százkur vátfelhajtani, illetve hosszú távon fiatalabb is maradsz.

A családosoknak se pénzük, se idejük nincs magukkal törődni, ezért egészségtelenebbek is. PErsze vannak kivételek, de a zömére nem ez jellemző.

Jobb forever atomnak lenni, mint egy family rabszolgának.

De nyilván ez izlés függő, hogy melyik utat választod.

2013. máj. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem speciel sokkal könnyebb. Arról nem is szólva, hogy azokat a hatalmas pénzösszegeket amiket kidobálnék az ablakon (értsd: nőre költeném) felhasználhatom sokkal jobb, okosabb dolgokra is.
2013. máj. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is könnyebb csomó problémátol megszabadulok igy hogy nincs pasim kezdve az anyagiaktól egészen addig, hogy nem kell borotválkozni odalent 24/L
2013. máj. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!