Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy nem túlzotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy nem túlzottan érdekelnek a párkapcsolatok és otthon ezzel jönnek h miért nem csajozok?

Figyelt kérdés
nem vok homi

2013. ápr. 21. 14:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2013. ápr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is ezzel jönnek, hogy miért nem fiúzok. Tengerimalac-szindrómának hívják, amiben az emberek 99%-a szenved, egyedül képtelenek mit kezdeni magukkal, és furcsállják amikor más tud, ennyi.
2013. ápr. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
bocsi elfelejtetem 16 leszek pár hét múlva
2013. ápr. 21. 14:38
 4/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy félnek, hogy valami gond lesz, vagy nem tudom...

A szülőknek elég fura a gondolkodása.

2013. ápr. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
meg igazsság szerint az a baj hogy csajozással nincs gond csak rohadtul nem szeretném h 1 mp ig a magán életem legyen szó a családi körben zavar
2013. ápr. 21. 14:45
 6/11 anonim ***** válasza:

Kedves második válaszadó!

Ezt csak azok állítják, akik félnek vagy nem képesek egészséges kapcsolatot ápolni!


Vannak emberek(nők és férfiak egyaránt ), akik félnek az elkötelezettségtől. A nagy részük 40 éves kor körül jön rá, hogy hiányzik valami. Ilyen korban pedig kicsi az esélye annak, hogy a "tökéletes" párt megtalálják!


Az amazon nőkről akkor még nem is ejtettem szót :)

2013. ápr. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6 Nem mondanám, hogy félek. Ha elvagyok kapcsolat nélkül is, nem értem miért kellene keresgélnem, csak azért, hogy legyen valakim. Vagy találkozom egyszer egy olyan fiúval akivel el tudom képzelni a kapcsolatot, vagy nem. Nekem inkább úgy tűnik, a többség sietteti nagyon ezt a dolgot, mert félnek hogy nem lesz később senkijük, pedig nem olyan rémisztő dolog ám az egyedüllét.
2013. ápr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7: #6-os vagyok

Szerintem sem szörnyű egyedül, sőt ugyanezen az állásponton vagyok.

De valahogy akik így gondolkodnak azok általában menekülnek a kapcsolatokból és elől. Sőt problémáknál, képesek kilépni egy kapcsolatból ami menthető lenne.

2013. ápr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
konkrét választ még nem kaptam
2013. ápr. 21. 16:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Jó, de milyen választ vársz erre? Minden szülő ilyen, egyszerűen ezt csinálják.
2013. ápr. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!