Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veszekedés után hogyan viszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszekedés után hogyan viszonyultok a dolgokhoz, párotokhoz? Minden a régi egyből?

Figyelt kérdés

Nekünk a reggel volt egy nagyobb vitánk, amit telefonon és neten beszéltünk meg, mivel csak holnap találkozunk. De ma egész nap nem akartam keresni utána. Nem írtam neki, mint máskor, és kicsit egyedül akartam lenni...és mivel holnap találkozunk nem tudom hogy viszonyuljak majd:( Nem akarom, hogy azt érezze, hogy nem szeretem, csak hogy lássa, hogy megviselt ez az egész.

Ez normális, hogy nem keres(t)em a társaságát? Nálatok ez hogy megy?

17L


2013. máj. 26. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:

először rendben van, nyugodj meg. ha meg tudtátok beszélni, akkor órákon belül, max 1 nap és elmúlik ez az érzés. kialszod magad és másnap minden jó lesz. ha maradt tüske... hát az hosszabb idő, de nem is jó úgy, akkor mindenképp beszéljétek meg. mi barátommal vitatkozás után mindig még jobban vagyunk a másikra, meg másnap már belátja mindenki, hogy hülye volt... (=

18/l

2013. máj. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vágyunk* (és nem szexuális, hanem lelki értelemben) (=
2013. máj. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tunderoza ***** válasza:
Nekem sokszor 3napra is szüksègem van ahhoz hogy lenyugodjak,utàna a vàgyak győznek,és mire talàlkozunk màr teljesen elfeledem a vitàt.Hiszen ez is a szenvedèly miatt van:)
2014. jan. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!