Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetnek neki ujra a regi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnek neki ujra a regi?

Figyelt kérdés
22 eves vagyok 6 eve vagyok egyutt a ferjemmel es van egy 2 eves picink. A mai napon elkezdte nekem mondani hogy hova lett az a no aki voltam....aki minden nap festette magat;ki volt simitva a haja;mindig volt mukorme adott magara. Azt mondta ez hianyzik neki. Igaz telle megvaltoztam felszedtem egy jo par kg.. de a gyerek es a suli plussz a haztartas mellett nincs idom arra hogy jobban adjam magamra. Fogyozni is tudom h kellene de egesz nap nem erek ra enni es mikor eszem az este. Hogyan tudnek ugy kinezni mint regen? Valaki jart mar ebben a helyzetben?
2013. máj. 23. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
járj el kocogni. Napi egy ora kocogás csodákra képes. :)
2013. máj. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszi a valaszod..hatha bevalik :-)
2013. máj. 23. 17:30
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem gáz hogy a természetes éned nem tetszik neki annyira. de ez csak az én véleményem
2013. máj. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
En is ezt mondtam neki...foleg hogy mar anya vagyok nem nezhetek ugy ki mint egy cicababa.
2013. máj. 23. 17:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kell cicababának kinézni, de ezek szerint nőies voltál, adtál magadra...

Mit lát a pasi... amíg megfogtad, addig tudtál nő lenni, utána elhagytad magad, és már keresed a kifogásokat. Mert kifogások. Én is meghíztam a terhesség alatt, nem kicsit! És a férjed, ha jól értem, nem a súlyod kifogásolja, hanem azt, hogy elhagytad magad, nem adsz magadra. Fogyni apránként is lehet, de stílusosan öltözködni, odafigyelni a hajadra, stb. nyugodtan lehetne gyerek mellett is (sőt, kell is adni magadra!).

A férjed olyan nőkkel találkozik napközben, akik ezt megteszik... neki az tetszett, amilyen voltál: egy nőies nő!

2013. máj. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!