Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne újra a régi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne újra a régi az érzés köztünk?

Figyelt kérdés

Párommal egy hónapja nem igazán jó a helyzet. Családi okok miatt nem tudunk otthonról kimozdulni, a két ház között ingázunk semmi randi lehetőség vagy bármi más. Régebben nem így volt lehet csak akkor voltunk hozzászokva a jóhoz. 2-3 hete úgy érzem mintha eltávolodott volna tőlem. Folyton nyaggatom rontva még jobban. Tudom ezzel kéne leginkább leállnom. Mit tehetnék ami picit feldobná a gyászos helyzetet ami miatt most kialakult ez a hullámvölgy köztünk. Valami apróság amitől érzi hogy rám számíthat és mellettem elfelejtheti a bajokat. Hogy lássa amikor velem van akkor szeretet kap. Nyilván kimutatom neki mindig de néha elutasító. Ezt elmondtam neki, hogy nekem rosszul esik de azt mondta szeret és majd túlleszünk ezen csak várjak amíg a dolgai megoldódnak. Egyébként sosem mondja hogy szeret csak ha már látja rajtam hogy muszáj hogy mondja végre.. Furcsa, de tudom hogy szeret és hűséges. De attól hogy a fejében kavarognak a dolgok én itt vagyok. Mit tennétek?


19/22



2013. jan. 6. 21:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Itt a türelem az ami segít. Az, hogy "sürgeted" kicsit olyan érzést kelthet, mintha nem értenéd meg, hogy mi lehet gondja.

Esetleg az segíthetne ha megpróbálnál valami olyasmivel a kedvében járni, ami csak a tiétek. Pl.: egy kettesben eltöltött - akár csak - 15 perces vacsora. Vagy lefekvés előtti egy-egy pohár bor. Bármi ami apróság, s nem igényel nagy előkészületet, mert ha nagyon rákészülsz, azzal azt is üzenheted, hogy "hálát" vársz érte. Az megint nem vet jó fényt.

Ne légy emiatt nyűgös. Ha jól érzed a kapcsolatotok lényegét, akkor nem lesz gond. Ha erőszakos vagy akkor lehet.

2013. jan. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!