Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találkoztatok sok év után egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok sok év után egy régi szerelemmel? Milyen érzés volt?

Figyelt kérdés
2012. júl. 1. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz.

Újra fellángolt a dolog, és hetekig szenvedtem :S

2012. júl. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az egyik jó volt. Igaz, csak futólag, de nekem jó volt. A másik semmilyen.
2012. júl. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
sok év után még nem. mi áprilisban szakítottunk, és sajnos ugyanabba a suliba járunk így biztos összefutunk valamikor. magamat ismerve vagy bőgni fogok otthon, vagy jól elküldöm a fenébe.
2012. júl. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
"Te jó ég! Ez a csaj tetszett valamikor és még szerettem is."
2012. júl. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen. nem volt se rossz, se jó. semleges.
2012. júl. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen. És nem tudtam elképzelni, hogy korábban mit ettem rajta. Hiába, a hormonok...
2012. júl. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen találkoztam,ha elcsúnyult a csaj akkor arra gondolok "biztos miattam is így éreznek mivel én is híztam és csúnyultam időközben" de mindenképpen csalódás.Máshogy él az illető az emlékezetben és kellemetlen a jelenkori valósággal szembesülni.De van pozitív példa is ha egy olyan lánnyal találkozom aki régen nem nagyon tetszett,most meg egészen szép és vonzó.Ez a ritkább azért,az olyan kellemes meglepetésnek hat.
2012. júl. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én is találkoztam. simán lenézett és ágyba invitált, azon az alapon, hogy anno mennyire oda voltam érte!
2012. júl. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szar.
2012. júl. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!