Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondja mindig hogy hiányzo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja mindig hogy hiányzom neki, szeret velem lenni de mégsem keres kb soha. Miért?

Figyelt kérdés

Mindig mondja hogy hiányzol, "jajj de imádom hogy ilyen vagy" nagyon tetszel stb. de ritkán keres engem, ritkán szakít arra időt hogy találkozzunk stb. Miért ilyen? Csak hülyít?


Én vagyok a lány, ő fiú :)


2013. máj. 25. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
jó vagy neki ha épp unatkozik
2013. máj. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem komolyak a szándékai ez egészen biztos - hagyd ott. A legtöbb amit nyújtani tud neked egy egy éjszakás kaland ami után neked lesz rosszabb.


(20 éves lány)

2013. máj. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!