Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A részeg ember őszinte?

Figyelt kérdés

A barátom az egyik bulin becsípett és elkezdett vitatkozni velem hogy ő nem is szeret engem, csak kihasznál mert nincs más és ideig-óráig jó vok. ledöbbentett mert azt hittem szeret, nem vettem észre hogy nem szeretne, így most nem értem.elég heves természetű, hamar haragszik és meggondolatlanul mond dolgokat ilyenkor de amilyen hamar jött bocsáantot is kér és megbánja.Most nagyon nem is emlékszik miket mondott, nem tudom de elbizonytalanodtam szeret igazán vagy tényleg nem ahogy mondta,nem tudom.

szerintetek szakítsak vele vagy ne vegyem komolyan?

Részeg ember tényleg öszinte?


2007. szept. 19. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
a mondás úgy tartja ,de nem feltétlenül kell elhinni.szerintem tedd próbára.mond meg neki,hogy 1 hétig ne tailizzatok.ha már aznap felhív vagy másnap akkor gondolom szeret de ha kivár akkor nem valószínü
2007. szept. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos általában a részegek nem hazudnak mert levetkőzik a gátlásaikat.Tapasztalatból mondom.:-(
2007. szept. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Áhh, hülyeség, én részegen mindig akkorákat hazudok, hogy majd' leszakad a plafon. Ilyeneket is, mint a barátod. Pedig én csaj vagyok. De szerintem ez a pasikkal is így lehet. Ilyenkor sokkal "őszintébben" lehet hazudni, jobban elhiszi az ember saját magának amit mond, ezért mernek ilyen baromságokat mondani sokan, amikor berúgnak.
2007. szept. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
az előttem szólónak talán igaza lehet!!én is amikor NÉHA részeg szoktam lenni, akkor nem mondok igazat!!!ez mindig így van!de vkinél meg épp az ellenkezője!vki meg éppen akkor mond igazat!de vigyázz....volt barátommal együtt buliztunk..berúgott és mondta h nem szeret!utána szakítottunk, és tényleg nem szeretett, pedig azt mondta h szeret!embertől függ...!!
2007. szept. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hat nekem is volt egy enyhen alkesz pasim akirol nem tudtam kozel masfel evig, hogy ilyen jellegu problemai vannak....mielott szakitottam vele nagyon reszegen kibujt a szog a zsakbol, hogy mennyire kissebbsegi erzese van mellettem....ezt o ugy fejezte ki, hogy en egy bekepzelt nagykepu picsa vagyok es en ne mondjam meg neki, hogy mit csinaljon. Igazabol nem is ertettem, miert szabnam meg neki, hogy mit csinaljon? Soha nem szabtam meg neki semmit szabadon olhette az agysejtjeit...szanalmas az ilyen ember. Kerestem es talaltam es jegyben jarok egy vidam, depi mentes szorgalmas fiuval.

Sok szerencset kivanok neked es sokkal jobbat.

2007. szept. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nemtom! De ha részegen mond is olyan dolgokat,amik bántanak, valahol szerintem benne "dolgoznak" az ilyen gondolatok.Csak józanul meggondoltabb. Az én párom is ilyen! Szerintem ha szeretne nem bántana meg!Még időben lépni kell az ilyen kapcsolatból,kifele jó messzire!Vagy ne igyon! Nálunk ez vált be!
2007. szept. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Én józanon és részegen is egyaránt igazat mondok :D max ha becsípek akkor néha marhaságokat hordok össze de az néha józanon is van :P
2007. okt. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2011. jan. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!