Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az igazi, őszinte szerelem 2 ember között? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy szerintetek milyen az igazi szerelem. Hogy nyilvánul meg tettekben,mint pl: találkozások gyakorisága, közös programok, szeretkezés, érdeklődés a másik iránt! Olyanoktók kérdezem akik nem távkapcsolatba élnek, hanem közel a barátjukhoz/ barátnőjükhöz! Nekem olyan érzésem van, h a barátom nem tiszta szívből szeret, ezért vagyok kíváncsi a véleményetekre! Köszönöm előre is a válaszokat! :)
2009. júl. 1. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi minden nap találkozunk, együtt alszunk már kb 40-45 napja. A szex is mindennapos, van hogy napi 2, esetleg 3. (Este 2, reggel egy, vagy reggel 2 este 1). Olyan gyakran csinálunk közös progikat, amilyen gyakran csak lehet. Párom dolgozik, én nyári szüneten vagyok. Ha párom nem fáradt, akkor megyünk valahová. Reggel 6ra ment melózni, azóta kétszer felhívott és írt 1 sms-t. Én csak 2 emailt írtam neki. Azt hiszem a miénk igazi szerelem. :)

Sly -18-

2009. júl. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
mi együtt vagyunk 7 hónapja,ha tudunk minden nap talizunk.Minden helyzetet megoldunk,sokan vannak a kapcsolatunk ellen,de mindig kitartunk egymás mellett.Összhangban vagyunk,és tervezgetjük a jövőnket.
2009. júl. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a barátommal suliidőbe minden nap taliztunk, mert osztálytársak vagyunk! nyári szünet óta csak 3- 4 naponta, pedig a szomszéd faluba lakik, és van kocsija is! most elutaztam 1 hétre és 2 naponta hívott fel 1 percre! beszéltünk msnen és mondta h nagyon hiányzok neki és alig várja h talizzunk! de nekem néha úgy fáj h mások együtt vannak minden nap mi meg nem, ezt mondtam is neki, de azt mondta nem kell minden nap talizni! közös programok alig vannak, mindig otthon vagyunk!:S és ha átjön rögtön rámmászik, csókolgat (persze ez nagyon jó, csak már fél év után uncsi)
2009. júl. 1. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!