Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részeg ember őszinte?

Figyelt kérdés
a szotori a köv.:legjobb haverom atjott hozzánk (nem volt otthon senki) es berugtunk.Majd megcsokolt, utána azt mondta hogy attol a pill.tól kezdve tetszettem neki mióta meglátott (2 éve) majd amikor rá kérdeztem hogy tetszik e neki az emma (mindig mondta hogy szereti őt) azt mondta hogy nem csak azért mondta hogy féltékennyé tegyen. Majd fél óráig hányt, utána elmentunk aludni (1ágyba) majd 4 kor felkeltunk (7 órával késöbb) es azt mondta hogy mar nem részeg, majd azt mondta hogy azt hiszi hogy szerelmes belém es hogy meg soha senkinek nem mondta azt hogy "szeretlek" majd megkérdezte hogy akarok e a barátnője lenni es én igennel feleltem. Aztan meg volt a petting de nem fekudtunk le 1massal, mert mar igy is tul sok volt ennyi minden 1 napra.Meg soha se érzeztem igy.Nagyon furcsa érzés toltött es megis is hihetetlenul boldog voltam.Reggel meg csokoloztunk majd miutan feloltoztunk megbeszeltuk a regnapit es azon gondolkoztunk hogyan tovabb. reggel amikor megkérdeztem őt hogy többet érez e irántam mint baratsag azt mondta nem tudja. Es amikor említettem a csajt ujbol nem mondta hogy nem szerti őt.aztán azt mondta hogy ha elkezdunk járni akkor 1szer majd szakitani kell és hogy én vagyok neki a legjobb barátja es nagyon bír es azt akarja hogy mindig ott legyek neki. most a levegőbe maradt a kérdés, amugy 1 osztályba járunk.és én totálisan tanácstalan vagyok hogy most mi az igazság. Szeret vagy csak barátkén néz rám? Szereti e azt a csajt vagy tényleg csak féltékennyé akart e tenni? Nem tudom mit csináljak, és azt hiszem ha én nem lépek valamit őa nme fog mert amugy nagyon félénk kisnyuszi.
2008. nov. 17. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
A legőszintébb emberXD(a részegember)
2008. nov. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ja még annyi hogy azt mondja hogy nem emléxik a legtobb dologra: pdl . hogy megkérdezte hogy akarok e vele járni .. nem tudom hogy ez igaz e mivel akkor mar 4 óra volt.. nem hiszem hogy lehetséges hogy 7 óra elteltével + kihanyva minden alkoholt meg mindig valaki részeg legyen... szerintetek tetteti magat vagy tenyleg nem emékszik,,
2008. nov. 17. 15:30
 3/10 anonim válasza:
93%
Annyira őszinte,hogy még azt is elmondja amit nem gondol komolyan!!He-he
2008. nov. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Az alkohol gátlásokat old.
2008. nov. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Én is jártam már így ahogy a pasid.Másnap a suliban mondták meg h járok egy lánnyal:D Nem emlékeztem semmire:D
2008. nov. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ha általában őszinte akkor részegen is az, ha sokat hazudik akkor részegen is hazudni fog
2008. nov. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hát két "embertípus" a legőszintébb: a kisgyerek és a részeg :D
2009. jan. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
hát nem tudom. én igenis tudok részegen is hazudni. és ki is használom ezeket.:) gondoljatok bele hogy mennyi előnye van. igaz én az átlaghoz képest elég könnyen berúgok, de sosem hányásig.amúgymeg szánalmas hogy sok ember a részegségre fogja a dolgokat amiket művel. egy őszinte, normális, gátlásos ember sem fog hű de nagyon durva dolgokat művelni. szal valamit a részegségre fogni, na azt féregségnek tartom. "ne memlékszem" hát persze hogy nem. -.-'' ez csak megánvélemény.
2009. ápr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hmm,és a részeg kisgyerek?xD
2009. dec. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát én is majdnem minden hétvégén így járok :))
2010. ápr. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!