Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még esélyem nála, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem nála, ha szakítottunk?

Figyelt kérdés

Mit lehet akkor csinálni, hogyha a pasi szakít a barátnőjével egy igen hosszú, komoly, és csodálatos kapcsolat után, és megbeszélik, hogy egyelőre jó darabig ne keressék egymást. A csaj tiszteletben tartja a pasi döntését, de egy hét is örökkévalóságnak tűnik, és mindenképpen szeretne beszélni a fiúval, mert megőrül, hogy nem tud róla semmit, és még igazából mindig szereti. A fiú nem keresi a lányt. Talán már nem is szereti, bár nem tudom, nem vagyok tisztában azzal, hogy ő mit érezhet... Ez 3 hete tart.

Vissza lehet még innen valahogyan fordítani a helyzetet?

Alázkodás, és rossz szájíz nélkül? Valaki volt már hasonló helyzetben? Hogyan cselekedjek? Írjatok valami, kérlek titeket!


2008. jún. 18. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát annyira jó nem lehetett a kapcsolat ha vége lett, és nem is keres. Miért lett egyáltalán vége? Ezen is ell kell gondolkozni sztem. Ha te keresnéd az már szinte megalázkodás lenne, neki kell keresnie. vagy keress egy olyan szituációt, amelyben találkoztok ("véletlenül") és minden attól függ hogy hogyan viszonyulna hozzád...
2008. jún. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ne keresd.Várd meg míg esetleg ő fog megkeresni,mert megbánta a szakítást.Ha meg nem fog keresni,akkor meg kár lett volna neked hívogatni őt.
2008. jún. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Távkapcsolat... ez mindent elmond arról, hoyg miért lett vége. Más környezet, és egy ideje csak egymást bántottuk...
2008. jún. 18. 16:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát igen, a távkapcsolat hátránya. Ha meg csak a bántás megy, akkor nem is érdemes vele foglalkoznod. Találsz magadnak közelebbit is ;)
2008. jún. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most lehet h le leszek szolva. de nem baj. Szerintem beszeljetek meg. Tavkapcsolat mindig hoz ilyen bonyodalmakat, de ha egykoron szerettetek egymast es neki is vannak meg erzesei irantad meg lehet beszelni. Igen amikor mar bantjatok egymast az hosszu tavon kezd terhes lenni es ja vmikor ilyenkor jobb kulon mert az ember ugy erzi h megfullad. Most igy szerintem mind a kettotok lehiggadt es elgondokozott a multon.

egyebkent a pasik szeretik ha a lany kuzd egy piciket ertuk. es nem mindig megalazkodas. Buszkenek lenni jo, de nem mindig praktikus!! En is szalasztottam mar el tok jo pasit csupan a noi buszkeseg miatt.

szerintem ne nyomulj nagyon de dobhatasz neki egy emailt vagy egy sms-t megkerdezni h van, h megy a tanulas / munka.. csak altalanosat ne csopogoset, es vard h mit valaszol. ne bombazd azert minden nap. vard meg mig valaszol mondjuk az emailre, ultesd egy par napot ne valaszolj neki rogton mert akkor azt hiszi h nagyon tepersz utana. az sem jo mert akkor folenyes helyzetbe kerul.. es majd irj neki, olyan stilusban amiben o irt. elobb utobb rajon h hianyzol neki, es h igy is torodsz vele es ha van egy csopp esze akkor elgodnolkodik. De kozben jarj nyitott szemmel jon a nyar ismerkedj, mert soha nem tudhatod.. en is igy csinaltam anno, es ujra osszejottem a parommal... neha trukkozni kell meg alkalmazni a noi fifikat.. lehet h bejon de az is lehet h nem. De ne keseredj el ha nem jon be!! Ne remelj tul sokat de szerintem probald meg!! Adj egy eselyt magatoknak!! Sok sikert!!

2008. jún. 19. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!