Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megismerkedtem egy csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megismerkedtem egy csajjal és már összejöttünk de rögtön szakítottunk is, mert megtudta hogy van barátnőm. Van még esélyem?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már szakítottam, van még rá esély hogy összejöjjek a csajjal vagy mi lenne a helyes út? Mit kéne tennem ha feltétlenül összeszeretnék jönni vele?
2009. máj. 3. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

bizonyítsd be hogy szereted

a lánytól függ hogy ezentúl bízik e benned

(én nem bíznék ,de ha szeret téged visszamegyhozzád)

csak nyugi :)

2009. máj. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mikor megtudta hogy van barátnőm akkor azt mondta hogy nem tud bizni bennem....
2009. máj. 3. 18:36
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
döntsd el, hogy melyik lány kell neked ás válaszd valamelyiket. Ha megmondod neki, hogy neked ő kell mert ő a fontosabb, azt értékelni fogja szerintem. És kérdd meg, hogy adjon neked még egy esélyt, és kérj bocsánatot a hazugságért.
2009. máj. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképpen legyél vele őszinte. Magyarázd el a helyzetet, és mondd el, hogy mit érzel iránta. Ha tetszel neki (Vagy esetleg szeret is.), akkor biztos van esélyed. Egy próbát mindenképpen megér.

Hajrá!!

2009. máj. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szóval volt barátnőd és úgy jöttél össze vele.Ilyenkor az is felmerülhet benne,hogy ha azzal a lánnyal ezt csináltad,akkor lehet mellette is beújítassz valakit.És érthető,hogy nem bízik benned.De ha nem adod fel és próbálsz valahogyan bizonyítani,akkor lehet sikered lesz.Bár lássuk be ez nehéz lesz.


Nisa

2009. máj. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!