Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell boldognak ÉS őszintének lenni egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Bármennyire is szereted a párod, előbb vagy utóbb megkívánsz valami mást. Akár csak egy éjszakát valaki mással, akár egy hosszabb játékot valakivel, aki teljesen más, mint akivel éveket töltöttél együtt.


Nem tudom, hogyan lehet lemondani az újdonság, a változatosság varázsáról, és közben boldognak maradni egyetlen partner mellett, miközben akkora a kísértés néha. A szeretőtartás nekem elképzelhetetlen, az a legundorítóbb dolog, amit megtehetek azzal az emberrel, akit elvileg szeretek.



2013. máj. 24. 20:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Jó kérdés! Szülsz ötöt nem lesz időd megkívánni senkit! :D De lehet 2 rosszabb kölök is elég lesz!
2013. máj. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Eléggé egyértelmű a válasz...
2013. máj. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Srác vagyok. :D
2013. máj. 24. 20:39
 4/19 anonim ***** válasza:
Franc, rossz helyre írtam! Légyszi modik, töröljétek a választ! Köszi!
2013. máj. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nekem még egyik kapcsolatomban se fordult meg a fejemben, hogy lefeküdnék valaki mással. De amilyen kifordult már a világ höh...! Még ezzel lógok ki a sorból. :D


22l

2013. máj. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
2: Kösz az überhasznos hozzászólást. Megihlettél, ezt fogom írni minden kérdéshez mától.
2013. máj. 24. 20:40
 7/19 A kérdező kommentje:
2/4: Vettem, kötekedés visszavonva. :D
2013. máj. 24. 20:41
 8/19 anonim ***** válasza:
sehogy, ez a kettő nenm lehetséges egyszerre. váltakozni fognak a kapcsolatban folyamatosan.
2013. máj. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Jaaa hogy fiú vagy? Dolgozz akkor téglagyárban 3 műszakban 12 órázva hétvégén. Az is biztos hatásos!?
2013. máj. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ha a szomszéd asztalánál az étteremben megkívánod amit eszik, akkor odamész és beleeszel? Nem vagyunk állatok, bizonyos vágyakat el lehet nyomni.


A másik lehetőség, hogy olyan partnert keresel, aki ezt tolerálja, és ő is él a lehetőséggel. Vannak nyitott kapcsolatok, párcserés szex, swinger klub - tehát hasonló gondolkodású partnerrel ezt lehet őszintén, nyíltan is csinálni. Szóval ha ez neked tényleg ennyire fontos, akkor ilyen partnert keress.

2013. máj. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!