Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez miért van hogy ha melletem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van hogy ha melletem van idegbajt kapok tőle, ha távol van hiányzik és féltékeny vagyok? Ez igazi szerelem egyáltalán?

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Tipikus se veled, se nélküled. Én amondó vagyok, hogy ezt lehet húzni, javítgatni, csiszolni, de..a tények tények, nem működik hosszútávon, úgy semmiképp, hogy te vagy ő vagy mindketten ne sérüljetek.
2013. máj. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos a kérdésre nem tudok válaszolni, de én is ilyen vagyok a barátommal :/ Nem tudom, miért van ez. Majdnem 2 éve vagyunk együtt.
2013. máj. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mi 3 éve vagyunk együtt ő 23éves én pedig 20 vagyok és van egy 2éves kis lányunk,sokszor azt gondolom hogy lehet má csak ő tart össze minket.
2013. máj. 24. 12:46
 4/4 Hanariko ***** válasza:
sztm is elég valószínű, hogy már csak ő az egyetlen kapocs köztetek. ez így semmiképpen ne jó, hiába hiányzik, akkor is féltékeny vagy, ami még alapjában (ha normálisan vagy az) nem baj, de az hogy "idegbaj kapok tőle", na az már baj.
2013. jún. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!